Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada drift tuning? (Tobbi lent)

Lada drift tuning? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Milyen motor kell egy ladaba amitol jobban tudok driftelni? A alap es a kozepes erejű motor ha lehet ezt igy mondani szoval nem a "legerosebb" hanem a "boven eleg ilyen motor drifthez" egy kicsivel feletti? Es az árát is. Meg hegesztet difit raknek bele hidros kezifek, meg még mit? Cél: drift karier inditasa. Valaszokat koszonom.

2017. ápr. 13. 02:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Holnap már tavaszi szünet, most sokáig fent maradhatsz?
2017. ápr. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagyon erős motor kell hozzá, futómű és nem kevés ügyesség lévén hogy Ladáról van szó. Felteszem nem sokat tudsz a ladatunigról. Nem fogsz tudni vele driftelni.

A másik dolog: egy driftelésre alkalmas motor és a hegesztett difi nem egy kategória.:) A hegesztett difi egy felejtős elbaszott valami, ami bohóckodásra "elmegy" a réten.

2017. ápr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél papírok nélkül valami occsó béembét oszt had szóljon.
2017. ápr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm hegesztett difivel kezdte a karrierjét egy 192 lovas e30-cal. Ma már országos bajnokságokon ér el dobogós helyezéseket. :) Ugyanabban az autóban most sperr difi van, meg egy 4000 v8.
2017. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Zez1yZzJVao


Tekerd 12 percre,Én nem fűzök hozzá semmit...

2017. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért mert valaki azt mondta ... (Nagyon bírom az embert egyébként, halálos :D ) Hegesztett diffivel is ugyan azt meg lehet csinálni a pályán mint egy sperr-el. Elkezdeni egy feltuningolt lada motorral is lehet. Azzal már ki lehet tartani a nagyobb kanyarokat is. 350ezerért már lehet készen kapni. Egy kagyló ülés, hogy ne azzal kelljen foglalkozni, hogy ne ess ki az ablakon. És jól be kell keményíteni a futóművet. Kéziféknek meg még elég a gyári is. Új betétek, jó beállítás, meg átalakítani a kart, hogy kézre álljon és ne racsnizzon.
2017. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#1 Alvás zavarom van...


#2 Azon gondolkodom, hogy Lada vagy bmw E30 mert gondoltam a ladával olcsóbban jövök ki mint egy e30-cal.

Kezdésnek szerintem jó a hegesztet difi.

De azt az "alkalmas motor"-nak a nevét leirhattad volna vagy az árát:D


#3 Azon is gondolkodtam..


#4 Én is igy tervezem a jövőt.


 Nem érdekelne, hogy milyen problémái vannak elsőre nem egy ultra szuper drift kocsival szeretnék megtanulni driftelni. Csak valami alap amivel csúszkálhatok a beton placcon és megtanulom az alapokat és utána majd szépen beújitgatni.


Köszönöm a válaszaitokat!:D

2017. ápr. 13. 17:56
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 Pont ezt szeretném csinálni. Csak nem tudom, hogy kivel (szerelő,szakember) vagy milyen hozzávalókkal. Vagy ha esetleg amiket én is megtudok csinálni azokat honnan szerezzem be?
2017. ápr. 13. 17:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Facebook Lada alkatrész bazár. Minden van. Az összeszerelést inkább bízd olyanra, aki ért is hozzá kicsit. Motorból inkább készet vegyél. Ha építettni akarsz, azt ugye olyan műhelyben kell, ahol ezzel foglalkoznak, ott meg nem 300ezer lesz.

De amúgy jobban jösz ki egy olcsóbb BMW-vel. 250-ért már bőven kapsz olyat,ami elég erős, annak csak lehegeszted a difijét, raksz bele egy ülést és mehet. Ladához meg olcsóbb utána az alkatrész mondjuk ...

2017. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Irtam privátba!
2017. ápr. 13. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!