Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót használt kereskedésből?

Autót használt kereskedésből?

Figyelt kérdés
Budapesten találtam meg, M3autopark a neve, nagyon megbízhatónak tűnnek. Vásárolt valaki onnan autót?
2017. márc. 23. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Kereskedésből soha nem vásárolnék autót. Visszatekert Km, átvágnak, szar kocsik stb...

Én csak magánszemélytől vennék.

2017. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BiTOPro97 ***** válasza:
88%
Egy-két korrekt kereskedő van Budapesten, viszont ők hiba listával kezdenek innen már könnyebb felismerni, előnyökkel sem akarják el nyomi az emléket, hogy miket kell rá költened. Én hármad itthon egyet németben vettem kereskedésből. Ja és áldom az eget, hogy nem magánszemély vettem. De ha valaki azzal rendezi le könnyebben, akkor sok sikert! Ismerőstől is vettem autót.
2017. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általánosítani nem kell. Magánszemélytől is lehet rossz autót venni, ahogy kereskedéstől is jót.


Kereskedésbe oylan emberrel kell menni, aki ért az autókhoz, és normálisan átnézni. Pl. egy szerelővel.

2017. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
#3-asnak igaza van, nem lehet általánosítani én vettem már magánszemélytől elég rossz állapotú autót és kereskedőtől tipp-topp állapotút. Igaz az márkakereskedés volt és rögtön állapotfelméréssel kezdtek. Ha esetleg nincs ismerős, aki átnézné az autót, akkor érdemes megkérni a kereskedőt, hogy el lehessen vinni az autót, egy általad kiválasztott szervizbe átvizsgálásra, ha ezt egyáltalán nem engedi általában van vmi vaj a füle mögött.
2017. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!