Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 35w-os xenon erősebb...

Egy 35w-os xenon erősebb fénnyel rendelkezik, mint pl egy emelt fényerejű (+120%) 55w-os halogén izzó?

Figyelt kérdés
Úgymondva, nagyobb fényt tud kibocsátani?

2017. márc. 15. 18:55
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Vagyis élőbe fehérebbnek látszik.
2017. márc. 18. 20:39
 12/27 Beviz Elek ***** válasza:

Igen, sokkal fehérebb élőben. Halogénből többféle ice blue szipi szupi izzó kipróbáltam az évek alatt, de egyértelműen látszik hogy a xenon világosabb. Én egyébként merem ajánlani a 6000k-t, következő lépés a 8000k lesz.


Magyarországon is beépíthető a xenon, kell legyen lámpamosó és automata magasságállítás.

Lámpamosóhoz 2 spricni meg egy kis cső kell, 2000ft max és otthon beépíted, magasságállítás trükkösebb

2017. márc. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Tudom, azért nem akarok 5000k-nél nagyobbat, pedig egy 6ezressel jól nézne ki a kocsi is. Magyarországon, úgymondva "át kell alakítani a fél kocsit" hogy beletegyél 2 izzót ami nem gyári...
2017. márc. 19. 11:01
 14/27 Beviz Elek ***** válasza:
Tudom sajnos, szoptam is eleget otthon, bár próbáltam kevésbé feltűnőre csinálni :D
2017. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Mert 4300k nem olyan feltűnő, mint 6000k, megállít, elveszi a forgalmit, szopok én is... :D

Ezzel úgy vagyok, nem olyan kék, nem basztat annyira, keveseb az esély hogy megíllít. :)


Te külföldön élsz?

2017. márc. 19. 15:44
 16/27 A kérdező kommentje:

Hátsó lámpámba így is belekötött már 1 rendőr meg a sötétített üvegekbe, gyárilag sötétített (füstös), kérdezi van e engedélyem a sötét hátsó lámpáról meg az üvegről, mondom nincs mert ez gyári, aszondja akkor el kell vennem a forgalmit, mert nem felel meg a közlekedés szabályainak...

Mondom uram, hány dioptriás szemüvege van? :D

Aszondja elég jól látok vele, kikérem magamnak. xD

Mondom neki, uram nézze csak meg az üvegeket meg a lámpákat, üvegeken gyári vw jelzés ott volt, a lámpákon meg Hella, vw, jelzés. Mondom tuning lámpába csak utángyárott van ugye? aszondja, hááááááááááááát igen....

Akkor van problémája? aszondja minden rendbe további szép napot, flegmán elköszönt... :D

2017. márc. 19. 15:52
 17/27 Beviz Elek ***** válasza:

Nem merném azt mondani hogy nyugodtan tedd be, tudjuk hogy otthon milyen a helyzet. Esetleg próbálj meg csalni kicsit, legózz bele egy magasságállítót, ha nagyon pöpec akarsz lenni, akkor automatát. Egy törött kocsiból kiszeded az alkatrészeket és megoldható, nem olyan vészes.


Milyen kocsi amúgy?


Igen, tavaly márciusban bútoroztam ki

2017. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Beviz Elek ***** válasza:
Nem normálisak. Ha az enyémet meglátnák otthon magyar rendszámmal, akkor helyszínen lelőnének, pedig nincs benne akkora extra (motor gyári), a külsőt csinálgattam legfőképp
2017. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Ez egy golf 3, de nem az a fajta vagyok, aki akkora turbót rak rá mint a tányér, meg 520es csúcsok, meg nem füstöl mint a gőzmozdony... :)

Csak hobbi szinten csinosítom, nem tuningosra de fiatalosra. :)

2017. márc. 19. 16:07
 20/27 Beviz Elek ***** válasza:
Szépek nagyon a Golfok és mégszebbre megcsinálhatóak. Nekem a Vento volt nagy kedvenc egyszer láttam hasznaltauton egy Ventot amibe beraktak egy 1.9PDTDI-t 6-os váltóval. Azért az nagyon király volt :D
2017. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!