Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felni gumi vagy futómű?

Felni gumi vagy futómű?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy aez felnit, 2 fajta gumival. Eddig a kocsi sose huzott balra, most elkezdett. Visszalett rakva előre a 2 téli felnim gumikkal a kocsi továbbra is húzott. A kocsi most lett véve, létezik hogy futóműves lenne? Eddig semmi baja se volt. Hozzáteszem a gyári 14col amit most vettem rá 15.

2017. márc. 2. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen utakon meglepő ha futóműves? Én kb fél éve állíttattam be mert elhúzott ,sétált az eleje. Mostanáig tartott a jóllét ,megint ugyanúgy szar az úttartása. ilyen szemétláda utakon kb ezt lehet várni. Egyébként átlagosan 6 ezer ft ért elől,hátul beállítják egy óra alatt.
2017. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hátsó kerekek is vissza lettek cserélve? Vagy csak kettő felnit vettél?

Én utoljára kb. 5 éve állítottam még melóhelyemen a futóművön, mikor is különböző beállításokat próbáltam ki. Azóta a kocsival megtettem kb. 10 ezer kilométert (mivel épített autóról van szó, ezért ez főleg átlagos aszfalton és földes úton került bele, autópályát még nem látott. Munkába járok és amatőr szlalom versenyeken indulok vele) és semmi baja sincs.

2017. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4db felni, egy komplett garnitúra. Cserélve megnézve csak az első 2 lett, és úgy is húzott. Ha eddig semmi baja nem volt, akkor felni a hibás, vagy létezik hogy felemelés után meghibásodott, hozzáteszem most vettem a kocsit használtan, eddig lekopogom problémamentesen.
2017. márc. 2. 20:13
 4/4 A kérdező kommentje:
A kocsi szélesebb nyári gumikat kapott, mint amilyen a téli volt.
2017. márc. 2. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!