Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsga során elállítód...

Műszaki vizsga során elállítódhat-e a futómű?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nagyon hülye kérdés, de most rendeltem egy új nyári gumi garnitúrát, és hozzá kaphatok kedvezményesen egy futómű állítást (amit egyébként is szükségesnek tartok, mert egyrészt új gumi, meg télen azért volt néhány kátyú...), és 2 hónap múlva megy az autó műszakira, ahol tudom, hogy rendesen megnézik, megrángatják a futóművet, és az a kérdés, hogy akkor elállítódhat-e, mert akkor csak utána megyek el az állításra. Tényleg bocsánat ha nagyon nagy f*ság, csak fogalmam nincs, erről :)

2016. ápr. 5. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Rázópadon nem állítódhat ela futómű...

Attól függ,hová viszed,Én bármilyen kóklerre nem bíznám rá,még ha alá is ígér az áraknak,ez csak reklámfogás..

Profi műhelyben 4-5 körül megcsinálják,és nem kapkodnak a következő autó miatt,mely vizsgára érkezik

2016. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem állítódhat el a futómű. A rángatópad alulról nézve eléggé keménynek tűnik, de bizony ha elkapsz egy jókora kátyút, még az is nagyobb erővel vág oda a futóműnek. Márpedig nem állítunk futóművet minden kátyú után, kis szerencsével még ezeken a rettenetes utakon is kibír 1-2 évet a geometria.
2016. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régen rossz lenne, akkor a műszakit se kapná meg.
2016. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!