Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus Titanium 1.6...

Ford Focus Titanium 1.6 benzin,5 ajtós modell metálfényezés, parkoló csomag 1, Sony hangrendszer, trend üléscsomag. A legjobb ajánlat alkudozással 4.500. 000 forint, és 7,5% THM. Szerintetek ennél lehet még reális keretek között jobbat kapni valahol?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg Ford szalonokban! E-mail, telefon, vagy besétálsz és megkérdezed...

Vagy most komolyan azt várod, hogy mi érdeklődjünk helyetted?!

2017. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki építő jelleggel hozzá tud szólni, aki tudja is értelmezni is amit írtam? Tehát "alkudozással" sok kereskedés versenyeztetésével kaptam ezt az árat. Ennél esetleg jobb ár elképzelhető? Olyantól kérdezem aki ismeri a piacot.
2017. febr. 27. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy én nem tudom értelmezni a cizellált megfogalmazásodat. Te viszont nem érted, hogy autót (vagy bármi mást) nem úgy vásárolunk, hogy a gyakorikerdesek.hu-n megkérdezzük, hogy vajon adják-e olcsóbban.

Az eladót/kerekedést kéne megkérdezni. Nem hiszem, hogy a kereskedések aszerint alakítják az árképzésüket, hogy itt mit írnak. De azt csinálsz amit akarsz...

Az írásod alapján egy sor alkudozáson már túl vagy. Ha azt írjuk itt, hogy ennél többet nem lehet lealkudni, akkor megnyugszol és megveszed ennyiért, ha pedig azt írjuk hogy drága akkor tovább alkudozol, amíg fele ennyiért nem adják oda? Csak költői a kérdés.

De igazad van, tényleg velem lehet a baj, hogy nem értelek... Bocs a kitérőért, többet nem tartalak fel.

2017. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!