Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel dobhatnám fel Opel...

Mivel dobhatnám fel Opel Merivámban lévő hangrendszer hangzásvilágát? Mélynyomó?

Figyelt kérdés
Van egy B kategóriás Merivám. A gyári hangszóró elég gyengus. Szeretnék valami jó kis mélynyomót is hátra, mert semmi mély nincs az autóban (természetesen az ajtóban lévő hangszórókat és magát a fejegységet is ki kellene cserélni, viszont cégesautóról van szó, nem nagyon tehetem). Éppen ezért csak egy mélynyomóra gondoltam. Ki milyet ajánlana ami nem foglal annyira sok helyet sem, viszonylag olcsónak mondható és kikurt jó? :) (használtan vásárolnám mindenképp). Szerintem egy aktív mélynyomóra lenne szükség, vagy szerintetek a gyári fej elbírná a passzív mélynyomót is? Óh és szerintetek mennyire szívná az akkut?
2017. jan. 4. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van. [link] Az élő Mágakoncertnek olyan basszusa van h lerázza az ezres alapjáratot 200 ra. A mellettem álló kocsiban a lámpánál beindult a vonatozás mikor a Demjén mix beszkreccselt . Én aktív nyomóval használom,de elmegy a szivargyújtóról is. Szerintem egy jó termék,ajánlom.
2017. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh pedig megörültem, hogy kaptam egy normális vàlaszt. :) Kímèljetek! :P
2017. jan. 5. 07:13
 3/3 anonim ***** válasza:

1)amig a gyári szar fejegysegről hajtasz bármit(gyari hangszoro/csúcs kategorias cucc)az mind szarul fog szólni!Amig nem kap valami normalis jelet addig kár hangszorocserevel foglalkozni


2)melynyomot soha az eletben nem kotunk fejegysegre!Szigoruan tilos!


3)az olcsó meg kikurt jo kifejezeseket egy mondaton belul nem tudom ertelmezni!Meg mint mar irtam felesleges a kikurt jo ha nincs ami rendesen meghajtja


4)aktiv melynyomo kell


5)ha jol kotod be nemmszivja le az akksit!

2017. jan. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!