Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy szól a gyári hifije egy...

Marko28 kérdése:

Hogy szól a gyári hifije egy audi a4 b5-nek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy milyen jól szól a gyári (nem Bose)hifi az a4 b5-ben?

2016. nov. 6. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A diumvisu zene marha jól szól benne.
2016. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Megmutassam? Rezeg a gyomrom mikor bekapcsolom, igaz nekem B6 van

Gyári Audi sound zene

bass 6 ra úgy szó mint egy 2 millás hifi és GYÁRI!

2016. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Na #2 azt megnézném :D ( értem én hogy szarkasztikus vagy :D) Nekem "csak" egy 800 ezres hifi cuccra futotta de egy autó eredeti hifije se szól így azt garantálom neked.
2016. nov. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát van a Bose hifi, az enyém csak sima 8 hangszórós, de nagyon adja, nem rezeg, nem recseg, és tényleg rezegteti a gyomrod a basszus.

Sok ember szerint jobban szól, mint az 500 ezres gyári Bose hifi. Nem sokat érnek a gyári csúcs hifik, az alap hifi néha jobban szól.


Épített hifi az más, de gyári hifik közül az Audi az egyik legjobb.

Aki beüt, eddig mindenki dícsérte, hogy a hifi nagyon király

Pedig gyári kazettás-cd táras egység.

2016. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha gondolod készítek egy videót, felveszem a hangerőt, bár a teló nem adja át úgy mintha benne ülnél.

Na meg a hangszigetelés miatt is jobban átjön a hifi hangereje.


Én suzukiból ütem át, abba még a rendszám keret is zörgött és hallatszott a kocsiba is, az Audi azért más.


Múltkor haverral csináltunk próbát Tesco parkolóban, én felvettem a hangerőt csutkára, kinyitottam az összes ajtót, csomagtartót is, elment az ő kocsijával, és még 1 km-re is hallotta a basszust ahogy szólt. Ez is megvan neki videón.

Azért ez nem semmi egy gyári hifitő szerintem.

És nem nagyzolásból írom, de engem is meglepett milyen a gyári hifije egy A4-nek.

2016. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Rendben.

Köszi mindenkinek a választ, ment a pacsi! ;)

2016. nov. 7. 15:29
 7/11 dirtboy ***** válasza:

ezt meg kell hallgatni,tökmindegy ki mit ír egyéni ízlés kérdése.

látod itt is már átment a dolog hangerőbe,1km ről lehet hallani,és mivan akkor?

és azt vajon lehet hallani egy hangszeres zenénél hogy melyik hangszeres hol helyezkedik el,van tere a zenének vagy csak minden szól minden honnan?

egy jó üst dob ha le van verve akkor onnan hallani a szélvédő tövéből mélyről?

ha cintányért ütnek akkor pontosan be határolható pontból hanni élesen mintha élőben szólna?

az a jó hifi ami nem csak megfelelő hangerőre képes de ezeket is tudja amit felsoroltam.


ezeket szerintem egy gyári hifi sem tudja hiszen ezekhez dsp-s cuccok kellenek,vagy aktív fejegység vagy aktív hangváltó minden hangszórónak külön erősített csatorna,külön jel forrás hiszen vágás meredekséget,vágást,idő korrekciót,hangerőt mind hangszórónként kell állítani.


lehet amúgy büszkélkedni 500 ropis gyári hifivel de az azért 500ropi mert minden amit kocsihoz kérsz extra az extra drágán is van számlázva.

500ból olyan hifit lehet építeni ha ért hozzá az ember hogy utána inkább nem is hallgatod a gyári bose-odat.


én audi a3-t akarok venni jövőre de pont nem izgat hogy milyen rendszer lesz benne,ha bose ha nem jön ki belőle és megy be a focal 165 kr2 és a micro precision 7.28 a helyükre.

2016. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát igazábol nekem nincsen szükségem ilyen csúcs kategóriájú hangrendszerre.

Átlagos felhasználó vagyok átlagos vágyakkal, ha meg a gyári hifi szol ugy mint egy fél milkás hangrendszer akkor tökéletes nekem. :)

De persze vannak akiknek ez nem elég és többet szeretnének hát akkor ők rakjanak össze ami kielégíti az igényüket, és persze nincsen ezzel semmi baj!

2016. nov. 7. 16:27
 9/11 dirtboy ***** válasza:

pont arról írtam hogy nem szól úgy,meg sem közelíti,annyi hogy más alsó középosztályú autó rendszerétől sokkal jobb de ennyi.

fél millás épített hifi ami tényleg márkás elemekből is van nem bose-ból ami csak gyári rendszerek körében jó azt meg sem közelíti.


egyébként nem tudom hová valósi vagy,de pest környékén szoktak SQ versenyek lenni. ha úgy van nézz el egy ilyenre,SQ-sok jó fejek ha kíváncsi vagy a rendszerre bármelyik biztos hogy szívesen megmutatja neked hogy hogy szól.

csak hogy legyen össze hasonlítási alapod.

van ám pesti ember akinek még rainbow refenece is lapul a kocsiban,az ez egy 2,5millió forintos komponens hangszóró szett. de egy focal utópia,vagy morel supremot meglátsz már az is biztos hogy nem éppen gyenge rendszer.

2016. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#5 Én már csak tudom miről beszélsz, mivle nekem is Audim van :)

A6 C6 gyári Bose hangszórókkal volt alapból felszerelve eredeti mélynyomóval, jól szólt de nem eléggé jól az én ízlésem szerint.

Több basszusra vágytam, úgyhogy beépítésre kerűlt a Feljebb említett összegért egy teljes hif rendszer

500.000 volt a mélynyomó(2000Watt)Kábelek/Erősítő

És 300.000 az ajtókban lévő cserélése.

Jelenleg úgy szól hogy kb meg lehet süketülni benne.

Basszust -3 on szoktam hagyni mivel így már a a visszapillantó tükör is remeg, hogy szinte nem lehet hátra látni.

Egy pár alkalommal próbáltam 0 án is de úgy már csak kívűlről szól vagányúl mivel már üllni nem lehet benne, ennél feljebb még nem próbáltam. Majd valamikor talán kipróbálom feljebb is,pl. A következő Tuning show-n

2016. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!