Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125ös crossal városba?

125ös crossal városba?

Figyelt kérdés
Mi van ha 125ös crossmotorommal kimegyek városba,és lepróbálna állítani rendőr,én úgygondolom,hogy nem állnék meg mert eléggé megbüntetne,de pontosan hogy is van ez?sima adásvételi van a motorról,nekem van 125ösre jogsim,de motornak papirjai biztositása rendszáma nincs,szal mi lenne ha mégis megfognának?vagy inkább meneküljek?
2010. máj. 9. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább kerüld a rendőröket. ha elkapnak csúnyán megbüntetnek, cross-al alapból nem mehetsz városba.

Amúgy te tudod hogy mennyire húz a motor, és el bírnál-e menekülni a rendőrök elől, de azért kockázatos szerintem.

2010. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sikátoros, fölutas, nehéz tereppel körülvett városban nem akadály.. de egy full aszfalt nyílt úton eléggé necces. amúgy.. igencsak megbüntetnének ha elkapnának, ennek ellenére én rendszeresen találkozom a városban crossmotorosokkal :)
2010. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kis szűk utcákba menj vele mer ott ha utánad mennek könnyen lebírsz lépni:)
2010. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
azért a rendőröket se becsüld alá. akármilyen hülyék is, nagyon keményen képzik őket vezetni. be az erdőbe egyből! mondjuk normafa közelében könnyű dolgod lenne. :))
2010. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gázt neki mert ha elkapna annyi ha jó állípotban van a motor esélyük sincs a droidoknak:)
2010. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!