Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lagunát megvennétek, ha?

Lagunát megvennétek, ha?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmre rá akarja tukmálni az anyja a kocsiját. Laguna, nagyjából 10-15 éves lehet, de ez nem biztos. A lényeg, hogy már túl van 600 000 km-en bőven (nagyon sokat utazik), és persze azért ennek is vannak hibái. Néhány horpadást pl ki kell belőle kalapáltatni de ez a legkevesebb. Nem tudtam sok infót meg a kocsiról egyébként, mert ő is alig tud róla valamit. Kb annyit, hogy már utaztunk benne mindketten, jó is, de hát.. francia kocsi, meg 15 éves lehet, és túlment fél millión már. Ráadásul 600 000-ért akarja eladni is, merthogy az új kocsiba kell neki a pénzt. De szerintem hülye az, aki ennyiért megvesz egy ilyen túlhajtott autót. Nálatok mennyi lenne a max, amit kiadnátok érte? 300? 200? És mit ellenőriznétek legfőképp?

Köszönöm, ha kevés infó hiányában is válaszoltok!



2017. febr. 1. 19:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A lagunatol szarabb modelje nem igen van a renault-nak....ebbol venni valami csillio km-es szart.....maga az anyagi csőd...
2017. febr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Lagunát megvennétek, ha?"

Nem.


Nem tudsz a "ha" után olyat írni, hogy én egy Lagunát megvegyek.

2017. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Istenem :D tudtok rendes indokokat is írni kérlek?
2017. febr. 3. 16:30
 14/14 Beviz Elek ***** válasza:

Ingyen sem fogadnám el, nem kell szemét az udvarra.

Ennyi pénzért sokkal jobb autót lehet venni. Nem a futásteljesítménnyel van a gondom, hanem hogy híresen rossz autó.

2017. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!