Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket érdemesebb venni BMW...

Melyiket érdemesebb venni BMW vagy Opel Calibra?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. máj. 3. 16:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
tökmind1 úgyis mindkettő agyon lett hajtva, és többször totálkárra tört szardarab....
2010. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egyiket se érdemes megvenni. Szánalmasnak tartom aki egy régi szarral akar villogni azért mert ez 150 lovas.

Egy ilyen kocsi legalább 10 litert fogyaszt.

Én a helyedben egy 1-2 évvel fiatalabb Corsát vennék.

2010. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ezt a kettőt csak példának írtam, természetesen mielőtt megveszem szerelő fogja átnézni, nem ez volt a kérdés!
2010. máj. 3. 17:08
 4/29 anonim ***** válasza:
0%

Ezek 10 liter alatt nem fognak neked fogyasztani, ráadásul nem is úgy mennek ahogy azt sokan gondolják róluk!

Én jót nevetek a felzselézett hajú 18-19 éves Calibrás hülyegyerekeken mikor csikorgó kerekekkel indulnak el és utána a benzinkúton 1000-1500 forintért tankolnak 20-30 perc kocsikázásért.

Ha Keménykedni akarsz ezekkel a kocsikkal akkor már inkább BMW a Calibra helyett!

Ha pedig AUTÓT akarsz venni akkor keress egy 2.5 TDI Audi 100/A6-ost kb, 5-700 ezer körül na az hasít és megúszod 8-9 liter gázolajjal!

2010. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ha már AUTÓról beszélsz akkor tudhatnád, hogy az AUTÓ üzemanyaga a BENZIN.
2010. máj. 3. 17:33
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

BMW sokkal jobb.

Nekem van egy E30 316 full gyári állaptban, 21 éves, 102 lovas 7.2 az átlagfogyasztás.


Képzeljétek, nem indenki keménykedik velük..


Amúgy az autó üzemanyaga a BENZIN ez nagyon igaz.

Ha meg már megeszik 9 liter gázolajat egy elsőkerékhajtású gönc audi akkor most az az 1 liter nem mindegy?

2010. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a keménykedés, ivás után kocsiba ülök és neki megyek az első fának és a sportos vezetés között van egy lehelletnyi különbség...
2010. máj. 3. 17:50
 8/29 anonim ***** válasza:

Sportos vezetés, inkább egy elzárt pályára való ökörködni. Közúton nem sok értelme van sportosan vezetni, mert csak az üzemanyag-fogyasztás lesz több. Ezt a két tipust konkrétan abszolút nem venném meg a helyedben, hacsak nem arra kell, hogy minden héten szerelgesd, és egy vagyont fizess alkatrészre. A 7,2-zős BMW-ssel sem értek egyet, j, neki béemvéje van, örüljön neki, de már kicsit unalmas, hogy minden közledési kérdésbe beleírja, hogy a béemvé a tuti, más autót nem is szabad venni, valamint, hogy a béemvé az termeli a benzint...



A kérdésedre válaszolva, nem tudjuk, hogy neked mire kellene ez a két ócskavas tipus, de egy biztos, hogy calibrát nem fogsz olyat kapni, amit ne állandóan tiltáson hajtottak volna, a BMW-be pedig nagyon drága az alkatrész, és általában a drágább alkatrészek szoktak beszarni. Most fog jönni a 71%-os béemvémvan senkinemerjefikázni válaszadó, csak az a baj, hogy ő túlságosan elfogult az autója iránt. Én nagyon megnézém a helyedben, hogy mit veszek meg, mert nem biztos, hogy ki is tusz belőle szállni.

2010. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

pont ugy van ahogy a 18:22-es válaszadó mondta!

nagyon szánalmas , unalmas hogy minden kib@szott auto-motor kérdésnél jönnek a béemvések és irják h igy jo ugy keveset eszik csak azt tudnám h kit érdekel?????????verjátek a béemvétekbe... nem 1-2 válaszadoval találkoztam aki rendesen leirta h igenis a bmw nem eszik keveset meg h van baja ! nem azt mondodm h minden bmw sz@r de elszálni nem kell tölük. én a japán autokat többe nézem de a német autogyártás is felsöfokú.Azért azt nem mondanám h csak a benzines kocsik az autok. nekem nem mindegy h 10-12-öt eszik egy auto vagy csak 7-et de sztem ilyen üzemanyagár mellett szinte senkinek nem mindegy.jah és most nem 30 éves kocsikrol beszélek.

válaszolva kérdésedre sztem tökmindegy ha már választani kellene akkro inkábba calibra mert az fiatalabb

Ez is mekkora kamu már bmw-nél h odairja h anyagi okok miatt elado utánna azt h csere érdekel. Ez olyan mikor odairják a ladánál h 7-8at eszik közben meg a gyári fogyasztás 10.6

2010. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
23%

Kíváncsi lennék azért hogy egy fostalicska 2 ezres benzintemető Calibra hogy bírna ki kb 2000 km-t szinte megállás nélkül szerelő és bontó nélkül nagyjából 1.5-2 tank benzinnel? Én megjártam az Audimmal olaszt és nem úgy szálltam ki belőle mint egy fos kényelmetlen opelcalibrával, hanem este még sétáltam nyugodtan a tengerparton és nem hullafáradtan pihentettem a hátam!

Egyébként az én Audim 15 éves 348 ezer km van benne és 158 lóerős Dízel! előtte 2.0 benzines volt és 300.000-nél motorcsere+eladás!

2010. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!