Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.6 VTi Honda Civic '92 vagy...

1.6 VTi Honda Civic '92 vagy Calibra 2. 0 16V (150LE?

Figyelt kérdés
Melyik kocsi megbízhatóbb és olcsóbb a fenntartása?
2011. aug. 12. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha erös motorral,regebbi kocsit akarsz,akkor toyota celica a nyerö!nekem volt egy 87esem,160loerös.szerintem megbizhato,sportos,elektronikus ülesek,v.pillantok,ablakok.csak az a baj vele,hogy 3ajtos,de egy fiatalnak szerintem tökeletes,es meg a csajoknak is tetszik :-)
2011. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A honda talán megbízhatóbb, de ezen két kocsi két adott példánya között kizárólag az állapot dönt. A hondával is lehet szopni, olaj nélkül az sem megy...

Egyébként az ilyen olcsó és erős autókat biztos, hogy hajtották, nem is kevesen, nem is keveset és valszeg törték is. Nagy kihívás lesz normálisat találni belőlük értelmes áron.

2011. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából azért ez a 2 kocsi ami érdekel mert mind2 7-12 liter a fogyasztása. Akinek van még tapasztalata légyszíves írjon, előre is köszönöm!
2011. aug. 13. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2.valaszhoz:miert kellett volna torni,az en toyotam soha nem volt osszetorve es 20eves volt mikor hozzam kerult.nyomatni en is nyomattam,de hat azert sport kocsi nem?amugy annak 7-8liter a fogyasztasa,varosban 10max,attol fugg mennyire nyomatod...
2011. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezzel én is egyet értek, ha egy kocsiba van lóerő, az azért van hogy ki is legyen néha használva, nem hinném hogy azért gyártották a 160 Le-s Vti-ket hogy a nyugdíjasok járjanak vele. A törés meg olyan dolog hogy egy 1.1es suzuki is ugyan olyan törött lehet mint egy sportkocsi, ha nem tud vezetni a gazdája.
2011. aug. 14. 08:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan,ahogy irod...De szerintem barmelyiket is veszed,egy jo darabig nem tudz majd belole kiszalni...
2011. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

VTI ver mindent! :D


calibra egy


FOS

HULLADÈK

PARASZT-FERRARI


soroljam?

2011. nov. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!