Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóm feltuningolásra...

Robogóm feltuningolásra szeretnék rászánni kb.20 ezer forintot. Minden gyári, miket javasoltok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy brutális fényszórót vennék rá, vagy átfujatnám.
2010. máj. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyomorék.
2010. máj. 1. 00:58
 3/7 anonim ***** válasza:

20ezerből még lámpát se kapsz.

Én azt javaslom hogy inkább tankold bele azt a 20ezret vagy gyűjts hozzá még 3szor 4 szer ennyit és akkor gondolkodj tuningon.

www.egumotors.hu <ezen az oldalon találsz tuningcuccokat, nézd meg

2010. máj. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20000 ft-ból szerintem semmit nem tudsz tunningolni. Én amikor F15-ömet kihegyeztem az egy komplett motorfelújítással kezdődött. Táborival szereltettem rá egy 70-es malossi hengert és mindent kicseréltettem amit csak lehetett és kellett, minden csapágyat főtengelyt dugó, gyűrűt, kapott nagyobb karbit stb. Kapott egy gianelli kipufogót és csak ez volt 93000. Igaz 4 éve volt. :D Aztán fényezés! azt sem Neolux-al, hanem rendes műhelyben csináltattam. Első festék eltüntetése, műanyagozás és megerősítés(!!!!) itt-ott, előkészítés és fényezés. 45000. Aztán ugyanez a kerekekkel is. Persze ezek benne voltak a 45-ben. Aztán új gumik darabja 11000. Végül is megérte, mert megy mint a távirat. Egyébként azóta csak a kuplung volt cserélve, meg a fékbetétek. Megéri ezt megcsinálni, mert legalább megbízható lett és igazán erős. Ja és persze nagyon szép. Tehát ennek függvényében javaslom, hogy gyűjtögess még egy picit és aztán gondolkodj el ezen ha már legalább egy 100000-ed van, mondjuk ez típusfüggő, mert egy jog-ra pl nembiztos hogy ráköltesz ennyit. ( mondjuk van olyan, aki a jogra nem költene ennyit.)


Milyen robogód van?

2010. máj. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mért kell mindenkit lenyomorékozni ? ha kérdezö pffff szánalmas vagy
2010. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20ezerből komoly tuningot sose fogsz venni. Inkább olyanokat kéne, h új légszűrő (ne sportszűrőt), új görgők, ékszíj , kis-és nagyrugók cseréje. Ha nem cserélted még ezeket, új erőt ad a robogónak és belefér a 20ezerbe.
2010. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te beteg kis f.sz!!! Vegyél inkább egy kanna benzint. Öntsd magadra az egészet meg a fostalicska robogódra és gyújts rá. Azzal jót tennél az egész világnak.
2010. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!