Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem megy az elindulás?

Nem megy az elindulás?

Figyelt kérdés
Most tanulok vezetni, megy minden, oktató is dicsér folyamatosan, de nem úgy megy az elindulás,ahogy én akarom. Parkolni jól tudok, meg nyugodt körülmények között szépen indulok el, se nem pörögve, se lefulladva, azzal van a baj,hogy pl zöld lámpától már szó szerint félek. Vagy nagyon felpörgök, vagy lefulladok...Olyan,mintha kicsit benyomnám és egyből nagyon pörögne...hogy lehet ezen javítani?

2016. nov. 17. 15:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Araszolás az nagyon szépen megy, azt mondtam. :) Egyszer lefulladtam zöldnél, mögöttem a bicajos csávók mondták,hogy zöld van, menjél már...kiugattam volna, hogy akkor gyere b*** meg csináld meg. :D De utána el tudtam szépen indulni. Hülye stressz :(
2016. nov. 17. 20:02
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A biciklisek külön állatfajt képviselnek, nem kell velük sem foglalkozni.
2016. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!