Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy swiftre...

Cs.Lajos kérdése:

Első autónak egy swiftre gondoltam, viszont nem tudom hogy 1.3 vagy 1.6 legyen nem rally autónak kell de hosszabb távot is mennék vele, elég az 1.3 alap motor?

Figyelt kérdés
Leginkább sedánt szeretnék mert nagyobb a csomagtartó
2016. nov. 17. 11:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es BMV-ben is meg lehet ám halni, képzeld el!!!! Nézd meg mennyi Swift közlekedik az utakon, és mennyien halnak bele.

Én 4 éve közlekedek vele, ingázok Pestre, és még élek!!!


Kérdező: Ha a csomagtartó a lényeg: Esetleg egy Baleno kombi? Nekünk az a másik kocsink, kicsit komfortosabb, és jóval tágasabb. 1.6-os a motorja van ereje, és jó a fogyasztása.

2016. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen igaz a kaszni nem a leg erősebb. Lehet hogy igazad van. A fordok is bejönnek végül is és árban sem sokkal több egy mk 1 mondeo. Az egyik ismerősömnek is az van egy 1.6 16v elég jól megy. Köszönöm. Mert igaz hogy egy autópályán nem árt azért ha kicsit masszívabb a kocsi. Apósom is azért uszta meg a balesetét. Mikor hátulról 120 al telibevágták. És egy swift nem biztos hogy egyben maradna egy ilyen ütközésnél
2016. nov. 19. 11:40
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem 1.6 16V 2001-es Sedanom van és megvagyok elégedve vele. 375e pénzembe került, most toltam bele ~80eFt-t és így már rendben van a gép.

Nagyon meg kell őket nézni, mert ilyen idős autóknál lehet gond bőven!

Nagyon rövid távokat megyek (értsd naponta 2*12km) így a fogyasztásom 6.2L körül van, de nagyon jól megy.

Nyilván azt veszed meg ami megfelelő, de 1.3 16V a minimum én azt mondom.

2016. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!