Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Rally 50 Fojtás?

Aprilia Rally 50 Fojtás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy aprilia rallym ami maximum 55-el tud menni,de az eladó szerint már nincs benne fojtás.Szerintetek?Ja,de a motoron sport kipufogó van és iszonyat hangos. Ennek a hangját hogy lehet csökkenteni,és hogy lehet kivenni a fojtást ha még van benne és hol vannak? ha kell tudok videót csatolni! Válaszokat előre is köszi!

2015. júl. 28. 19:33
 1/9 Gamer Hunter válasza:

Ha rezonátoros sport kipufogó van rajt akkor nincs benn fojtás. Halkítani nem nagyon tudsz rajta esetleg az eredeti kipufogóval. Szóval max. 55-öt megy de addig húz rendesen?

Ha lehörög akkor lehet hogy a légszűrőbe túl sok levegő jut be vagy lehet hogy túl dús a keverék.

2015. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen 55-nél ha nem adok neki szivatot akkor lehörög és fullad,nem tudom hogy milyen kipufogó van rajta de hajlított és egy kis rész karbonos rajt. igen 55 a vége de huzni huz rendesen de a gumi nem pörög el sehogyse
2015. júl. 28. 20:21
 3/9 Gamer Hunter válasza:
Még a variátor görgőkkel lehet probléma lehet hogy elkoptak? Azt pár ezer Ft kicserélni.
2015. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

itt egy videó hogy milyen a kipu nem tudom hogy lehet megnézni hogy milyen állapotban van?

https://www.youtube.com/watch?v=iXrjPg-eLEI

2015. júl. 28. 20:50
 5/9 Gamer Hunter válasza:
A kipufogóval nincs gond. Ha nem vagy biztos a dolgodban akkor inkább nézesd meg valakivel aki ért hozzá.
2015. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szerencses85 ***** válasza:
Abban a kipuban biztos nincs már fojtás, inkább karbi beállítás környékén kutakodnék, az a gagyi sportlégszűrő nem jó jel :D
2015. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké! és esetleg meg tudnád mondani hogy ez a kipu jó fajta vagy gagyi nekem ez nagyon hangos!
2015. júl. 28. 20:57
 8/9 A kérdező kommentje:
és ha megjavítatom a görgöket és ha van még benn fojtás és azt kiszedetem akkor mennyi lessz a végsebessége?
2015. júl. 28. 21:08
 9/9 anonim ***** válasza:
A hangtompítót ki kell tömni szakszerűen csillapítóanyaggal. Ha jól meg van csinálva, nem hangos.
2015. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!