Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A francia autókat miért...

A francia autókat miért tartják pénztemetőnek, amikor például egy BMW-re sokkal jobban igaz ez?

Figyelt kérdés

A bátyám 6 hónapja vett egy E90-est.

Nem külföldről behozott és nem tekergetett kilométerórájú.

De, állandóan valami baja van, főleg elektronikai területen.A múlt héten nem ment benne a fűtés például.

Nem tudom, lehet az előző tulaj hanyagsága.Ennek ellenére, tip-top állapotban volt, amikor megvette.



Amióta megvan neki, körülbelül 400 ezer forintot már ráköltött.

Roppant drága hozzá minden.

Jól keres, informatikus, de a legutóbbi esetnél már ő is vakargatta a fejét.



Sokan próbáltak lebeszélni, de én akkor is franciát vettem.Egy Laguna III-ast.

Annyiba került, mint a tesóm BMW-je, de évekkel fiatalabb, többet tud, modernabb szerkezet.

A szervizelése meglehetősen olcsó, pedig márkaszervizbe hordom.Bár, eddig csak egyszer látogatott szervizt.Amiért én 25 ezret fizetek, azért a tesóm fizet 75 ezret minimum.


Eddig komoly baj nem volt ezzel az autóval.

Még mindig nem tapasztaltam azokat a rémtörténetekeket, amiket a francia autókról írnak.



2016. nov. 13. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

"Nem külföldről behozott és nem tekergetett kilométerórájú. "


Ebbol az egyik tuti nem igaz :DDD olyan Bmw nincs ami vagy nem nemetbol lett behozva, vagy nem tekergetett :DD Ugy kell neki, ezert kell AUTOT venni, majerkedes helyett, nem pedig bullshitett, amiben meg index sincs.

2016. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen zárja ki egymást a belföldi és nem tekert óra. Láttam cégeseket eladót közvetlenül a cégtől. E90 320d touringok voltak. Igaz volt bennük 300+ ezer km de biztos hogy nem tekert órásak - már leírták az értéküket úgyis ezért feleslegesnek tartották manipulálni. De ha már egy kereskedő markába kerül akkor az már tekeri mint a k.anyját. Egy 3-400+ ezer km-es autóra kell is költeni. 2őstömegű meg szívósorcsere meg vezérléscsere és ott is vagy már hogy 400 ezer ft huss.

Azt is nézd hogy a te Lagunád fiatalabb és talán kevesebbet futott lehet ezért nem csoda hogy most még olcsóbban megúszod.

De nyugodj meg BMWről is sok rémtörténetet lehet olvasni csak a sok h.lyegyereket az Istennek se lehet lebeszélnie arról hogy azt vegyen.

A francia autók k.olcsók és még ha tényleg folyamatosan bajuk lenne (ami nem igaz) még akkor is jól járnának vele mert annyival olcsóbbak a német autóknál.

Na meg egy tényleg jól kereső informatikusnak még havi 400 se lenne gond úgyhogy csak mondom hogy az átlag informatikusok nettó 200-at 250-et ha megkeresik Magyarországon pedig ismerek vagy 100 informatikust mindenfelől és mindenféle állásban.

2016. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég felenni a laugana iii-as forumra... Ott lehet olvasni mennyit szívnak a tulajok, rád is ez vár.
2016. nov. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Francia autóm olt jó sokáig. Egyáltalán nem költöttem vagyonokat rá. Végül eladódott, amit azóta is csak bánok.
2016. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!