Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanátok véleményeket a...

Mondanátok véleményeket a Peugeot 206-osról?

Figyelt kérdés
benzines

2016. nov. 7. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
lánynak esetleg, mert csajos. Az 1.1-es nagyon gyenge, 1.4-es motorral vállalható. A beltere el tudja hagyni magát, nyöszög, szétehullik. Érdemes a rozsdát is figyelni a hátsó kerékívnél. Elektromos nyűgjei előfordulnak, ilyen tekintetben is igazi francia. De nem rossz kiskocsi és egész jó áron ki lehet fogni szép, megkímélt példányokat is. Ilyet kell keresni.
2016. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Röviden tömören : Egy betegágy
2016. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Édes anyukámnak ilyen kocsija van 1.1-es neki bőven elég .. De hozzáteszem vidéken lakunk átjár vele a szomszéd településekre dolgozni ha épp olyan idő van . De a beltere iszonyú picike .. Ő is volt hogy vitt a kocsiban 4 (azaz négy ) muskátlit és amikor elment mellettem kocsival tudatosult benne hogy engem már nem tud felvenni mert nem férek el . Amúgy neki nagyon patentül működik de csak akkor megy az autó ha egyedül van . Barátnővel is szervezgették hogy mennek nyaralni de arra is el kellet kérnie Édes Apukám kocsiját mert 3-man már nem fértek el benne .
2016. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem a 206-osokat, de tény, hogy van egy pár kritikus pont, amire figyelni kell. Pl: váltó (itt is elsősorban a rudazatok, amik előszeretettel leesnek út közben és nem tudsz váltani), hátsó futómű. A kormány rendszerint szétmállik, a beltér zöröghet. Elektromos gondok előfordulhatnak, de semmi komoly. Cserében egy nagyon jó kiskocsi, jó rugózás és úttartás, könnyű pedálok, "sajátos" üléspozíció, kényelmes ülések.
2016. nov. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!