Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines motornál az égéstérbe...

Benzines motornál az égéstérbe honnan juthat be a víz, csak hengerfej tömítésen keresztül vagy máshonnan is?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Onnét. Esetleg még repedt hengerfej ritkán.
2016. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A hengerfej tuti nem repedt. Az jó ha a tömítésnél valószínűleg én cseszintettem el, most lett összerakva, csak mondom ha már megint szétszedem, akkor biztosra megyek!
2016. okt. 30. 20:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. okt. 30. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudod ezt ilyen bizonyosan, h nem repedt?

A repedést csak akkor láthatod szabad szemmel, h már bazinagy. Ha csak hajszálrepedés van, akkor tömítettségvizsgálattal, vagy repedésvizsgálóval lehet meglátni.

2016. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy hengerfejes újította fel, le volt véve, le volt nyomáspróbázva, így valószínűleg a hengerfejtömítést basztuk el felrakáskor! Így megfelel kedves utolsó?
2016. okt. 30. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem csak lehúzkodtátok a csavarokat érzéssel, hanem megfelelő sorrendben, megfelelő nyomatékkal húztátok meg? H nyomáspróbázva lett, az jó!
2016. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
"Lehuzkodtátok"? :D Persze, sorrendben, nyomatékkulccsal!
2016. okt. 31. 09:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szétszeded probáld megtalálni a tömítésen a nyomát, hogy hol ment át a víz, úgy lenne biztos.
2016. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, ez a terv! :)
2016. okt. 31. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!