Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok futárkodáshoz?

Figyelt kérdés

Kaja/pizza kiszállításra szeretném használni.

Robogó felejtős!

Lényeg, hogy olcsó legyen és nagyon keveset fogyasszon.

Régi elektromos?

Újabb dieseles?

Nem kell a 4 ajtó és még az sem kell, hogy töretlen legyen. A lényeg az ár!



2016. okt. 28. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Swift 1.0 LPG-vel.
2016. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

régi 1.0 swift

vagy maruti 850


kb 100 ezerért kapsz keveset fogyszt nem rohad le, ha elrohad és nem tudod át tolni a vizygán max veszel egy másikat.

A futárok így csínálják ám:)

2016. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

olyat ami nagyon olcsó, friss vizsgás. Egy fillért sem szabad rá költeni max olajcsere. Mikor a halálán lesz eladod. De ha van lehetőség akkor üzembetartóival vedd.

A futárkodás mindenkinek ideiglenes munka. a kocsi futóműve kb fél év alatt szétmegy,de csak akkor javítsad mikor már szinte mozgásképtelen

2016. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor zöld rendszamosra nem erdemes beruhazni?
2016. okt. 30. 01:47
 5/5 anonim ***** válasza:

3 vagyok

2.5 - 3 hónapig futárkodtam a Pizza fortenél. Mikor munkanélküli lettem. Ezalatt a pár hónappal ezelőtt felújított futóművemben szinte minden szilent és gömbfej tönkre ment.

Ez a munka az autó számára gyilkos üzem! Futóműnek alapból, a motornak meg télen.

Időre kell általában mindenhol dolgozni, egyszerre adnk 4-6 címet, és ezt 45 perc alatt ki kellett vinni. Amelyik címnél visszajelezték a késést -2000 ft/cím volt a napi fizu levonás.

És az autót a keresetedből fogod tankolni.

A futár karrierem végén 170000-be került a kocsi javítása, amihez még egy olajcsere hozzá jött. Ez alatt kerestem kb 350000-et

2016. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!