Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyan autót ajánlanátok...

Milyan autót ajánlanátok városi futárkodáshoz?

Figyelt kérdés
mindennapi használatra kellene, napi átlag 250kilómétert cirkálna városban, és 50-80at környező falvakban. A lényeg, hogy a lehető legalacsonyabb legyen a fenttartási költsége, fogyasztása. Egy 21éves 3ajtós 1,4benzines F Asrtrát váltana, szóval nemkell nagyobb legyen, elegendő annyi csomagtér amennyi az elődben van. kb 500ezer lenne rá a keret.

2016. júl. 8. 14:37
 1/10 Oliver38 ***** válasza:
Miért váltanád az Astra-t?az 1.4-es benzines amúgy is elég takarékos,alacsony fenntartással,és az alkatrész ellátása is jó,egy Opel Corsa B-t javasolnák 1.5TD isuzu motorral, annak 5.4 a vegyes fogyasztása,de szerintem ha nem muszály,inkább tarcsd meg az Astra-t.
2016. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a jelenleginek hamarosan lejár a müszakija, és a biztositás. ezenkivül rengeteget kéne költeni rá, ahhoz hogy további 2évet dolgozhasson. Fékek gyengék, az allja szörnyen rozsdás. Mindez közel annyiba kerülne mintha vennék egy másik autót
2016. júl. 8. 14:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Viszed a bontóba az Astrát? Egyébként sztem régi Swift, 1000-es.
2016. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, hamarosan bontóba kerül. a swift jónak tünik, a tdi corsa megfelel városi használatra? ahogy tudom a diesel nemnagyon tolerálja az ilyesmit. esetleg még a 3hengeres matyit tartom esélyesnek.
2016. júl. 8. 16:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Swift
2016. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ha a falvakban mész 50-80 km-t akkor lehet hogy megéri a dízel.

Swift,corsa,fabia,fiesta,wagoner +,polo,idősebb focus,idősebb astra

2016. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Z0lcsi válasza:

Az Astránál csak a Suzukinak olcsóbb a fenntartása. De kérdés, hogy megéri-e?

Én szintén futárkodás miatt váltottam le a jó 1.6-os F Astrámat egy ezredes swiftre. Nyilván jobb volt valamivel a fogyasztása, meg még valamivel olcsóbb is szervizelni, de nagyon rosszul éreztem magam a Szuzkában. Fapadnak a fapadja, meg biztonság szempontjából sem túl jó..

Lényeg, hogy nagyon megbántam, és most egy 1.7 TD F Astrában ülök :)

2016. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tény, hogy megvagyok elégedva az öreglánnyal, még most nyugdijazása előtt is, de sajnos nem érné meg költeni rá. Akkor esetleg cseréljem egy jobb kondiban levő f astrára?
2016. júl. 9. 09:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 8 éve egy 1.2-es 3ajtós Fiat Stilo-t használok. Eddig semmi gond nem volt vele, nem cserélném le.
2016. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy egy g astrára.
2016. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!