Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlanátok ilyen ápoló...

Ajánlanátok ilyen ápoló termékeket?

Figyelt kérdés

Tudtok olyat ami bevált és

az aztót fenyesíti

a belső kárpitot védi és óvja a szinét


2016. okt. 23. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
garázs
2016. okt. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a belso muanyagra kell? Vagy minden a-tol z-ig?
2016. okt. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mindenre
2016. okt. 24. 10:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel autokozmetikaval foglalkozom igy van csak nagy kiszerelesben. Ha gondolod akkor tudok neked kimerve adni olcson vagy tolem meg is vehetsz minden 30-40 korul. :) Van belso muanyag tisztito+apolo, kulso muanyag apolo, gumiapolo, gepi polir, kezi polir, waxbol tobb fele, karpittisztito vegyszer, bortusztito+apolo... minden Ha erdekel irj privatot.
2016. okt. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Waxból csak egyfélét próbáltam eddig, de bevált: Turtle wax. (ebből is a tégelyest próbáltam)
2016. okt. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érné meg jobban beadni egy autókozmetikába?
2016. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 2107-es Ladát vittem el egy autokozmetikába. Ott azt mondták, hogy jó minőségű waxolás esetén sem ők sem más, megbízható kozmetika nem pénztárca barát. Főleg nem az autó értékéhez viszonyítva.

Inkább ajánlotta a Turtle waxot és megmutatta személyesen az egyik ott dolgozó, hogy hogyan kell használni.

2016. okt. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég debil dolog párhuzamot vonni az autó értéke-,és egy teljes külső-belső között...


Valamint ami profiknak 3-4 óra,azzal egy lelkes amatőr egész nap elszuttyog,és lehet hogy több kárt csinál mint hasznot.

2016. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!