Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt Alfa Romeokról...

Használt Alfa Romeokról vélemények?

Figyelt kérdés
Megéri vásárolni egy használt Alfa Romeot? Mennyire drága a fenntartása? Melyek a bajosabb modellek? Esetleg van kiforrott és megbízható típus?

2016. okt. 25. 13:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom a többinél, hogy van, de a 159-nél cserélhetők külön a szilentek. 3-6 ezer Ft. gyári minőségben. Sokan még is szórják ki a lengőkarokat az autóból..
2016. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A futóműről csak annyit, hogy míg kint használtam, kibirt a futómű 150 000 km-t simán, idehaza harmadát se. Plusszba kint a 19-es felni volt fent a 40-es gumival, idehaza egyenlő lenne a tökön szúrással azt használni.
2016. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
az öcsémnek 156-os van 97-es évjárat megvettük használtan aztán párnap mulva elkezdett rángatni egyre jobban gyertyák minden cserélve lett benne de nem oldodott meg a dolog aztán elvitükk szervizbe ott azt mondták hogy jobb ha eladjuk mert kb. 3-400 ezer ft is kerülhet a javítása de mi nem akartunk túl adni az autón utána néztünk forumon hogy miket irkálnak aztán a gyujtás trafót irták hog nézük meg ugye van 4 db benne azt elkeztük cserélgrni a helyét mkndig más sebesség fokozatban kezdett rángatni igy hamar meg is lett a gondja az egyik rossz volt aztán remdeltünk bele egy ujat ha jol emlékszem valami 5-6 ezer forintért bele raktuk és az autó azóta is kiváloan müködik a 3-400 ezer ft javításból 5-6 ezet ft lett egyébként egyeseknek azért drága hozzá az alkatrész mert nem tudják hol kell venni kovács auto alkatrész wrboldalát ajánlanám mindenkinek csak egy példa nekem egy tdi passatom van rendeltem bele motorolajat castrol edge titaniumot és megnéztem az unix oldalon 14 ezer forint lett volna de a kovács autón meggvettem 8 ezer forintért ugyanazt és ez minden alkagrésznél igy van meglehet nézni hasonlitsátok össze az árakat !
2016. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!