Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto vagy más hasonló...

Fiat Punto vagy más hasonló autóról vélemények?

Figyelt kérdés
1.000.000 ft körül érdekelne engem kb. 10 éves autó. Fiat Punto vagy ehhez hasonló méretű. Az 1 millió ft a maximum amit rá tudnék szánni.

2016. okt. 24. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
A grande punto egy jol sikerult darab,de minimum az 1.4 16v motorral kell vennj maskepp csak vanszorog az uton
2016. okt. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokan szidják a Fiatokat ezért tartok is tőle picit nehogy befürödjek vele.
2016. okt. 25. 10:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Van alapja,olasz,francia,német amit soha nem vennék. 1misit meg nem ér főleg,annyiért autót is kapni már.
2016. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Németet sem? :O :D Ez most meglepett. :D Én úgy tudom a német autók megbízhatóak. Sajnos nem tapasztalatból beszélek mert az első autóm vásárlása előtt állok igaz még 1-2 hónapom van rá hogy eldöntsem milyet szeretnék az anyagiak miatt de nekem a Punto nagyon megtetszett.
2016. okt. 25. 14:17
 5/10 anonim ***** válasza:
A 3-as valaszat nyugodtan hagyd figyelmen kivul!
2016. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Grande egy jól összerakott autó lett. A dízelt felejtsd el, meg az 1.2-es benzinest. Az 1.4 8V, vagy 16V motor, viszont jó bele.

Ez az autó már mentes a korábbi Fiatos hülyeségektől.

2016. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a szervizben akarsz lakni nyugodtan vedd ezeket a szarokat,a "német megbízhatóság" egy hülye agymosoda. Fiatról meg volt h a vilagítás elment,orrán száján olajfolyás,szervo meghalt,kuplung széthullott. Egy igazi hulladék,dehát a marhának nem számít ,úgyis hitelre veszi,nem célja hosszútávra használni. Majd lizingel egy másikat. Továbbra sem ajánlom a felsoroltakat,ezek mind túlárazott pénztemetők többnyire.
2016. okt. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2016. okt. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ennyi pénzért te milyen autót tudnál ajánlani nekem pl?
2016. okt. 26. 12:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Pl egy "új" swift,honda civic,corolla .Ha nem szereted a japánokat akkor :hyundai,illtve volvo,saab de ezek viszont már nagyobbak
2016. okt. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!