Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek már volt olyan hogy...

Nektek már volt olyan hogy egy viszonylag rossz állapotú úton kielözött egy a tiedne gyengébb autó és mind ezt a sofor latszolag megelegedett arcal titeket zavarna?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 23:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a bajod ezzel.Ha pl van egy Nissan Gt-R-ed és lassan hajtasz rosszabb állapotú úton Akkor nem előzhet ki egy Suzuki Swift?Vagy egy magasabb építésú autó?Amúgy ez megy álandóan az utakon.Jönnek a kis 1,1-1,3-as motorú céges kocsik és mindenkit mellőznek.Nincs sehol megírva hogy egy 80 lovas kocsival nem lehet megelőzni egy 80-90-el közlekedő 500 lovas kocsit.
2016. okt. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"tiednél gyengébb autó"

Honnan tudod, hogy gyengébb a tiednél? Amúgy mindegy is.

Add vissza a jogosítványod, veszélyes vagy a többi közlekedőre! Balesetet fogsz okozni!

2016. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Na pont az ilyen hülyék nem kellenek az utakra mint te kedves kérdező. Biciklit adnék neked azt azon élvezkedjél.
2016. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem engedek lassú autót magam elé.

Nem szeretném, ha feltartana.

2016. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Beviz Elek ***** válasza:

Nem tud zavarni a dolog, sőt még örülök is.

Ok: leültetett autóm van amivel óvatosabban kell közlekedni a rosszabb utakon (és odafigyelek rá!), neki pedig egy gyári unalmas autója van, nem tud vigyázni az autójára, majd a szervíz megkaszálja ha javítani kell


Mindig úgy közlekedek hogy ne tartsak fel másokat, tehát a rosszabb utakon visszaveszek a tempóból és ha valaki utolér, akkor lehúzódok hogy menjen nyugodtan. Ha kiérünk a jobb útra, utána úgyis állvahagyom mert elég dinamikusan vezetek. Az a zavaró ha pont egy (többsávos) körforgalomnál érem utol, mert amíg ő lelassít és a vonalakat szépen körbeautózza, addig én kihasználom a teljes aszfaltszélességet és nagy gázzal végigmegyek. Tehát pl egy normálisabb 2sávos neki 30km/óra, nekem pedig 80.

2016. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Aszondom:

Az utat nézzed és ne a másik autóban ülőt.

Az út nem versenypálya.

2016. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ÉN a saját tempómban autózok,hogy kíméljem a verdám.Ha egy trabant vagy kis polszki megelőz,úgy leszrom,a hogy van.Ha netán jön valami szembe,még el is veszem a gázt,hogy ezzel is segítsem az előzését.Azt a vigyort én inkább az irigység vigyorának veszem,és vissza mosolygok.Na akkor nézd meg az arcát.Én inkább az utat figyelem, nem a majom képét.Ő másik világban él.BMW-d van?
2016. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, ráadásul tökéletes, tükör aszfalton is. Ugyanis néha én is betartom a szabályokat (90-100 km/h), de egy gyengébb autó is bír menni 110-120-at lazán, így persze hogy megelőz, aki akar, hiszen én sem járok mindig padlógázzal. Elég nag is lenne a baj, ha a 3.0-ás dízelnek mindig padlógázon nyomnám.
2016. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Különben egy esetben zavar engem is ha elém jön egy másik autó. Ha füstöl és fúlok mögötte. Ha elém jön és utána visszalassít akkor visszaelőzöm vagy lemaradok mögötte amíg el nem eszi a fene előlem.
2016. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nem BMW -m van ,hanem egy 2008 as mazda 6 2L benzines ,

ami meg kielözött az egy ilyen ufo civic volt (nem type-r)

2016. okt. 23. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!