Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek már volt olyan hogy...

Nektek már volt olyan hogy egy viszonylag rossz állapotú úton kielözött egy a tiedne gyengébb autó és mind ezt a sofor latszolag megelegedett arcal titeket zavarna?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 23:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Én le is tolnám az útról egyenesen bele az árokba és tovább hajtanék.
2016. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, különösebben nem érdekel.
2016. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Tomcatters ***** válasza:
Fááák this is hmmmmmm ???? XD Ahogy látom már késő van :D
2016. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedul zavart engem is

Tom , normális választ kérek

2016. okt. 22. 23:28
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Leszarnám. Felőlem egy 90 éves bácsika is bevághat elém a járókeretével, ha az ő sávja megszűnik, rögtön a zöldre váltott lámpa után.


Minek problémázni ilyeneken? Megelőz, hát nah. Előzzön meg és kész.

2016. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Tomcatters ***** válasza:

Nem nagyon erdekel, egeszsegere :D

Ma is pl jonak egyaltalan nem mondhato uton mentem 90-100(nekem meg az is necces volt) korul, es vagy 140 megelozott egy urge, de nem hiszem,hogy ezert megelegedettseget erzett volna, biztos minden nap arra jar, tudja h, hol vannak a tankcsapdak .... Ennyi :D

Egyebkent kb 1 eve ugyan ezen az uton csesztem ra , belementem egy katyuba, otthon azt vettem eszre,hogy tiszta vilagosszurke trutymos a felni, hat nem kiszakadt a gumiharang.....

2016. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Német autópályákon szoktam ehhez hasonló dolgokat tapasztalni amikor az autópályán javítás miatt 60-80 ra van limitálva az út, persze nálam +20 Km/H ilyenkor alap de előfordul hogy egy egy intelligens autós ilyenkor is 120-140 el próbálkozik. De persze a nem limitált részen már 180 körűl elvéreznek..
2016. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Akit ez zavar, az teljesen idióta.

Ha valaki nálam gyorsabban akar menni, előzzön meg.

Ha valakinél én gyorsabban akarok menni, megelőzöm.

Továbbá sosem figyelem, ki, milyen arcot vág a másik autóban. Felőlem a nyelvét is öltögetheti.

2016. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Most nyár végén történt Szlovéniában: pályaépítés, átterelés a szembe oldalra normál külsősáv és 2,10 vagy 2,20-as belsősáv. Mindenki bandukolt 80-nal, de jött egy tirpák Passatos és nyomta a belsőben 110-120 körül. Arról elfelejtkezett, hogy a belső sáv csak mondjuk 220, a Passat tükrei is kb 220 de ő nem ment teljesen közel a betonelválasztóhoz. Így sikerült is felakasztania a jobb tükrét egy kamionra. Megérte... xDDDD

2016. okt. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb gondod az életben.
2016. okt. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!