Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Debrecenbe van olyan B kategór...

NagyTibirka kérdése:

Debrecenbe van olyan B kategóriás oktató aki autómata sebességváltós kocsin tanit? Vagy esetleg nem messze Debrecentol?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van is, akkor nála nem fogsz teljes értékű "B"-re levizsgázni. A vizsgán "normál" váltós kocsin kell vizsgázni. ( Speciális esetekben lehet automatán, de akkor a jogsidba beírják a "10.02"-es kódot, és csak automata váltós autót vezethetsz vele.)
2016. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd bővebben, miért akarsz automata váltás autón tanulni?

Ha nincsen különösebb oka az automatán tanulásnak, az oktatók is a manuális váltón tanulást javasolják.

Debrecenben van automata váltós tanulókocsi...

2016. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
itthon is autómata váltós kocsink van édesapám is azon tanult pár éve egy másik országban tisztában vagyok azzal hogyha azon tanulok meg csak automata sebességváltós kocsit vezethetek meg azzal is hogy többet fogyaszt meg az előnyeiről is érdeklődtem és eldöntöttem következő nyáron nem most mert most el vagyok foglalva letenném a jogsit de autómata sebességváltósra.
2016. okt. 1. 13:53
 4/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok mozgássérült vagy ilyesmi a szemem is egészséges csak egyszerüen autómata sebességváltóra szeretnék megtanulni,lehetséges akkor hogy odamegyek,megmondom hogy én autómatára akarok megtanulni tudom hogy nem vezethetek manuális váltós kocsit de nem is akarok olyat vezetni csak autómatát?
2016. okt. 1. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Hol élsz?

Debrecenben?

Az egy dolog, hogy eldöntötted, hogy a "következő nyáron" leteszed a jogsit, de a gyakorlat némileg mást mutat, sokszor a nyárból ősz, sőt tél lesz, mire valóban meglesz a jogosítvány.

2016. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
12. osztályos vagyok Debrecenbe készülök egyetemre és vagy az első év egyetemem után tenném le vagy most nyáron.
2016. okt. 1. 15:20
 7/8 A kérdező kommentje:
és időben még 2 hónappal előtte keresnék oktatót hogy akkor nyárára ahogy vége az egyetemnek kezdjük el.
2016. okt. 1. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Tavasszal megrohanják az iskolákat a tanulók, mert sokan úgy gondolkoznak, mit te: nyáron akarnak vezetést tanulni, jogosítványt szerezni.

Csakhogy a nyár a szabadságolások évszakja, az oktatók vizsgabiztosok mennek nyaralni, kialakul egy jelentős tolulás, sorban állás a vezetésért, vizsgákért.

Érdemes úgy tervezni, hogy nyárra már csak a vezetés maradjon, de még jobb, ha ősszel, télen tanulsz, sokan ódzkodnak tőle, pedig akkor lehet igazán tanulni, amikor van mit tanulni:-)

Az automata váltóson tanulás hosszú távon nem biztos, hogy jó döntés, de te tudod...

Mivel egy automata tanulókocsi kihasználtsága nem igazán jó, lehet azzal mozgáskorlátozottakat is oktatnak.

Akinek nincs szükség a beépített segédeszközökre, az nem használja.

2016. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!