Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális ha legelső vezetési...

Normális ha legelső vezetési órán ki kell fizetni a képzési díj felét? (50 000)

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem autót vezetni tanulni(4 órán vagyok túl),ezt kifizettem,de az oktatóból elegem kezd lenni.

Mi a menete a váltásnak,drága?

Többet tanulok,jobban magyaráznak,segítenek olyanok,akiknek közük sincs semmilyen tanításhoz.Ezt meg ezért fizetik.



2016. aug. 28. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor most 4 órát fizettél ki vagy 50ezer forintot?

Nekem hó végén kellet mindig fizetni annyit amit abban a hónapban vezettem...de biztos van ilyen is...habár ha sulit váltasz nemtudom, hogy kell a visszafizetést intézni.

Egyébként elvileg felszámolhatnak valamennyit...

Hogyan kell?

Keresel egy szimpatikus autóssulit..beszélsz velük,megkérded van e hely stb. Ha igen akkor mondod az oktatódnak(habár lehet nem muszály) aztán bemész az autóssulidba, kérsz egy ilyen áthelyező papirr(nemtom mi a neve, de olvasd át mert lehet kikőtik benne hogy nemadják vissza a pénzed stb)és utánna lényegében ennyi. Ha megvan az a papir elviszed oda ahova menni akarsz aztán ők intézik.


Vagy van egy másik mód ha az nem mész másik suliba csak ott ahol vagy kérsz másik oktatót.(ennek nem tudom a menetét..de gondolom szintén bemész aztán mondod)

2016. aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mondhatod, hogy alkalmatlan az oktatód...de ezzel vigyázni kell, mert elédtesznek egy statisztikát, hogy huszonhárom-ezer sikeres vizsgázót "termelt"..


egészen biztosan nem vagy türelmetlen?


négymillió jogsi van kiadva..ennyien tanultak valahol, valahogy..

2016. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz,akkor első órán miért nem mutatta be az autót,3 nap után jöttem rá,hogy nincs kézifék,hanem gomb van...meg sok ilyen dolog van még.
2016. aug. 28. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, kérdező! A BMW tulajdonosok döntő többsége azt sem tudja, hogy irányjelző is van a kocsijában. :-))
2016. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!