Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan aki a jogosítván...

Van itt olyan aki a jogosítványszerzés közben oktatót váltott?

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 19:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Hogyan működik ez? Mennyire volt kellemetlen ez nektek?
2016. szept. 27. 19:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Annyi volt hogy az oktató egy semmit el nem magyarázó bunkó gyökér volt,aki csodálkozott azon hogy: hát még nem vezettem kocsit,mér nem gyakorolok otthon? Nem bazze ,azért jöttem jogsit szerezni és nem akarok jogsi nélkül más kocsijában veszélyeztetni magamat és mást...érdekes ugye? és kb a 6. alkalom és a sokadik flegmázás -kiabálás után megmondtam neki hogy többet nem jövök. Nem oktatót váltottam ,hanem iskolát.Elmentem az iskolavezetőhöz és elmondtam mi a probléma,hogy az oktatójuk alkalmatlan még a disznókonda terelésre is,és kérem a papírokat amivel igazolom a levezetett óraszámot stb . Próbált ajánlani másik oktatót,de köszöntem szépen inkább nem kértem belőle ,hogy a haverja majd bosszúból kicsesz velem a vizsgán,meg nem gazdagítok egy olyan helyet ahol megtűrnek egy sültparasztot mint oktatót,azért ez nem jótékonysági intézmény hanem keményen fizetni kell szóval valami szolgáltatást elvár az ember.

Szóval simán meg lehet csinálni,csak határozottnak kell lenni.

2016. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja a másik helyen szívesen fogadtak és mivel mondtam miért jöttem át, ajánlottak egy különösen odafigyelő oktatót,akivel tényleg minden oké volt és elsőre át is mentem a vizsgán.
2016. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked és balesetmentest kívánok bár gondolom nem most történt ez. Nekem nem az oktatóval van problémám hanem az órák gyakoriságával ugyanis elég ritkán vannak szerintem.
2016. szept. 27. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Én csak sebességet meg zoknit.
2016. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran van órád? Mennyinél jársz? Mert az elején nem baj ha csak heti 1 alkalom van én a 18.óráig heti 1*2órát mentem csak, a végét nyomják meg tisztességesen, a vizsga előtte 1-2hetet, akkor mész heti 3-4x2órát. Nálunk elmondta az oktató hogy nem akart lehúzni, így nem kellett pótóra se!
2016. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Heti 1 van. De így szerintem túl sokáig fog húzódni a dolog. Nem tudom mennyi idő alatt szokták általában a 30 órát megcsinálni. Lehet csak én gondolom úgy hogy túl ritkán van nem tudom.
2016. szept. 29. 22:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos tele vannak az oktatók, a vizsga előtte tesznek be gyakrabban, a gyakorlati rész olyan 1,5-2hónap alatt szokott lemenni leggyorsabban (30óra ha mindig 2 órát tudsz menni akkor 15 alkalom, heti 2alkalommal is 7 hét, ha meg egy akkor kicsit több idő, de a végén van hogy het5 alkalmat mész attól függ hogy jön az időpont vizsgára, van aki csak a levezetett 30óra után kéri és innen még 3-4 hét általában, de van aki korábban, nekem a 14.órán volt időpontom vizsgára), ráadásul az elején felesleges gyakran menni, a 2/3-a körül kell fejlődni, fejben onnan fogod folytatni az órát ahol abbahagytátok! :)
2016. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!