Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan ki sok évnyi...

Van itt olyan ki sok évnyi benzines autó használata után váltott dízelre? Vagy esetleg fordítva?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?
2013. dec. 20. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megjött az eszem, azért váltottam dizelre!!
2013. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megjött az eszem, azért váltottam benzinesre!!

A céges autók egy ideje már mind dízelek voltak, a sajátom meg mindig benzines. Most viszont sokkal jobb a benzines melós autó, mert jobb a NAV-os normája!

Ha dízellel melózok, akkor vagyok pénzemnél, ha 1,6-os benzinessel, akkor keresek az autózással havonta 50-60 ezret...

:D

2013. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,de jobb a dízel.
2013. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szüleim első kettő autója benzines volt, a harmadiktól máig csak dízel motoros autójuk volt. Akkor egy Dacia-ról váltottak egy szívódízeles Audi 80-ra, előbbi 7-8-at evett átlagosan, utóbbi 4-5-öt, ráadásul akkoriban még a gázolaj olcsóbb is volt. Nem tudom akkor mekkora tudatosság volt benne, de ma Citroenjük van, előtte Peugeot, de gyakorlatilag pontosan ugyanaz a modell HDI motorral és nagyon meg vannak vele elégedve, kis fogyasztásához képest egészen erős a motorja.
2013. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt eszem, mikor az első autót vettem, egyből dizel volt.

De hibát követtem el, megvettem a benzinest utána.

De tanultam: ezután csakis dizel, benzines max hobbicélra.

2013. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

"Mi volt az oka?"


Az, hogy van egy alapvető különbség!

Amíg a benzinesek tulajai mindig azt hantázzák, hogy milyen keveset fogyaszt az autójuk,

addig a dízelesek, ezt meg is tapasztalják útközben!!!

2013. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!