Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2T Trabi gáz?

2T Trabi gáz?

Figyelt kérdés
Az lesz az első autóm :)
2010. ápr. 23. 16:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Pontosan :)

Nagyon csípem őket. 1.1 viszont nem kéne mert az illúzióromboló :S


Remélem nem vonják ki őket :S


Akkor Daihatsu Charade GTTI-t veszek majd :DD

1.0 105 lóerő :D

2010. ápr. 23. 20:44
 12/14 anonim ***** válasza:
És a gatyád ráköltöd majd. Egyrészt mert az említett típushoz elég drága az alkatrész, másrészt mert pont az említett tulajdonságai miatt eléggé meg vannak gyepálva szegények. Egyébként, ha karban van tartva, nagyon megbízható autó.
2010. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én még a közelébe se mernék menni:D fogyasztása nem nagyon kedvező, mert kétütemű, meg sztem ronda is, büdös is, lassú is, kényelmetlen is, télen hideg, nyáron meleg. apámnak volt, még a 70es években, ujjonan vette, de talán ha 500km-t ment vele aztán eladta, annyira rossz auto volt szerinte (bár mellette volt 3másik, akkoriban magyarországon luxusnak számító kocsija) alkatrészt max utángyártottat találsz, vagy használtat. törődj bele sztem, a 2t trabi ideje lejárt:) am 2-300ezerből lehet rendesebb autot is venni, pl opel astra f is ijen árban van:) de ha jó autót akarsz, akk tudom ajánlani, most tetem le a jogsit, első kocsim most egy bmw 316i e36, én 1200000ért vettem, és megvan 4hónapja, semmi baja, lehet előzgetni a trabantosokat vele:D van klíma, riasztó, rendes ülések, légzsák, 500wattos mélyláda:D ezek sztem azok amikért érdemes jobb kocsit venni, mint egy trabi:)
2010. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

ma 13:05


na igen 316 van anyámnak is szóval azt már nem veszek :)

A trabi meg csak hobby, és pörög a biztosítás vele :D

2010. ápr. 25. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!