Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire változtatja meg a...

Mennyire változtatja meg a kétütemű Trabi hangját a katalizátor?

Figyelt kérdés
Szeretnék kétüteműt venni,de tudtommal már csak katalizátorral vizsgázhatok,viszont nekem pont a jellegzetes muzsikáért kéne a kocsi..
2010. máj. 11. 22:43
 1/5 anonim válasza:
Ha beleteszed a katalizátort olyan hangja lesz mint egy Lamborghini Gallardonak! ;)
2010. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja kivágni a magas c-t. (Ha eddig nem tette.) :)))
2010. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem változtatja meg.

Kétütemű marad katalizátorral is meg anélkül is

2010. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg a Trabi klubbot. Biztos van olyan gép ami nem veterán, de már rendelkezik katalizátorral. Szerintem ott pontos infót kapsz.
2010. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kgaba88 ***** válasza:
Nem változtatja meg a hangját. De ilyenkor érdemes kicserélni a hátsó dobot, mivel a katalizátor bazi nagy hőt termel, ami miatt a hátsó dobban az évek alatt felgyülemlett olajsár begyullad. Füstöl, mint egy gyárkémény. Amellett, hogy ez elég környezetszennyező, tűzveszélyes is. Tudom mit írok, mert én így jártam. Emlékszek, az utánam közlekedő Audis biztos emlegette szegény anyukámat. Amúgy a kétütemű motor a felére csökkenti az olaj miatt a katalizátor élettartamát. A katalizátor pedig a felére csökkenti a kétütemű motor élettartamát a nagyobb fojtás, a gázlengések megváltozása miatt.
2013. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!