Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2T Trabi gáz?

2T Trabi gáz?

Figyelt kérdés
Az lesz az első autóm :)
2010. ápr. 23. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
buli inkább,majd meglátod micsoda minőségbeli ugrás a buszmegállóban fagyoskodás után :)
2010. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Ha arra telik, az lesz.

Imádni fogod!!! :)

Az első nekem is egy Trabi volt, nagyon szerettem. Úgy voltam vele, akinek nem tetszik, vegyen nekem jobbat, nekem akkor ennyire tellett.

Öreg lett és "beteg", és megsirattam, amikor lecseréltem!

2010. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
földútra, falura még talán jó, de városba már vicces:D csajozni ne nagyon akarj vele:D meg gyorsulni se, fűtésre, rádiora, ijen luxusokra ne nagyon számíts:D bár kérdés milyen állapotu, szal ha széjjel van tuningolva, akkor még azt mondom vicces, de egy rossz, kékfüstöt okádó ocskavas nem egy szemgyönyörködtető járgány:) én a helyedbe inkább gyüjtenék nagyon picit, egy ladára, vagy zastavára, azok is égők, de nem ennyire nagyon sztem:)
2010. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
na tpikus újgazdag,hidd el te viccesebb vagy apuci audijában mint a kérdező a trabantjában.
2010. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Retro. Fajintos. Csak ne akard agyon tuningolni, meg csicsázni mert az gáz.
2010. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyibe fájna neked most az a trabi?
2010. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Semmi csicsa meg gagyi tuning nemlesz benne. Egyébként 90% hogy kombi lesz :)

Ninausz kipuffrendszer és annyi.

Nem azt akarom hogy az autóm miatt csípjek fel csajokat..

Egyébként ha a Trabinak bármi baja lenne ottvan anyám kocsija (1.6-os benzin) és az elvisz bárhová.

A Trabikat imádom is meg jó lesz mert kisköbcenti...


200-300 ezer Ft most ahogy most nézem, de még csak 15 vagyok szóval még változhatnak az árak (bár szerintem már csak drágább lesz)


Köszi a válaszokat, írjatok még!

2010. ápr. 23. 17:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
még 2 év a jogsi.. és hidd el nem annyira szar ha van benne tuning, igaz nekem swiftem van de elég jó cuccok vannak rajta/benne, és itt nem a krómcsíkra, meg a pörgős dísztárcsára gondolok.
2010. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Még van addig 2éved! Gyüjtsed a pénzt! Inkább ladát vegyél,egy feketét , ja és kockalámpásat! :D Abba legalább 40fokot lehet csinálni :D
2010. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaaah, értem, ezek szerint nem az ára, hanem a trabi szeretete miatt szeretnél ilyet. Sajnos, mire odajutsz, lehet már nem közlekedhetnek a 2 ütemű csodák az útjainkon, nem emlékszem, hogy mi az utolsó határidő, de majd úgyis mindjárt jön valaki és elmondja a tutit.
2010. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!