Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi jon be? Robogó, vagy...

Kinek mi jon be? Robogó, vagy váltós?

Figyelt kérdés
van aki a robogora eskuszik, es van akinak a sebesseges motor jon be. nekem pl. az utobbi. azt szeretnem megtudni, hogy melyik kategorianak van tobb rajongoja. melyik tettszik jobban? 15-16evesektol kellenenek valaszok. koszi :)
2010. ápr. 22. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hat nekem egy 125os 2 utemu robogom van es nagyon tettszik nekem szeretnek egy valtost de tuti nem szar simson-t. Aki a simsont dicsere csak irigyeli a megbizhatobb robogokat meg minden.....
2010. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beviz Elek ***** válasza:
69%

Én nem vagyok egy nagy motoros, de szeretem az olyan embereket, akik csak úgy lefikázzák a másikat és nem tudják megérteni, hogy nem mindenkinek olyan az ízlése mint neki.

(igen, ez neked szól 1.)


Szóval a lényeg. Kb ugyanannyit mentem Simsonnal és robogóval. Egyszer még mentem egy kis crossmocival is.

Tudom, hogy ezekkel igazi motoros nem is leszel, de inkább megyek egy váltós SIMSONnal, mint egy robogóval.

Amúgy ami legjobban bejött az a NO NAME-es crossmotor (kb 100ezer).


És jé!! El tudtam mondani a vélemenyet anélkül, hogy bunkó módon megbántottam volna a robogósokat. Érdekesss...


:)

2010. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

17:58! Nem "fikázni" akarlak téged, de akinek van egy kis szaktudása a régebbi motorokhoz, annak lehet, hogy nagyobb élvezet egy "kisSimsont" bütykölni esténként, mint félévente járni a Yamaha szervízbe...

AMÚGY VÁLTÓS!Sokkal jobban szeretek a Simson Staromon menni, mint nagybátyám 125-ös robogóján...(nem tudok elkalandozni vezetés közben egy váltóssal XD)

U.i:Apummal 3 Pannonia felújításán vagyunk túl...

Üdv!

2010. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Simson.

Kedves első!

Egyáltalán nem vagyok irigy, és nem kéne a kávédarálód.


Utálom az automatákat.

Egy dolog van amiben eltűrném: nagy autók :D


15/F

2010. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Robogó és tudok váltóssal menni!!!És tuti jobb minta Simson!
2010. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnap 22:32


tuti jobb minta Simson


Ha annyira biztos vagy ebnne mondj egy műszaki dolgot, hogy miben jobb és miben rosszabb légyszíves

2010. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Váltos :P mentem már 150-es robogoval de semmi élvezet akkor inkább a simson amugy most egy aprilia rx 125-ősőm van. Nagyon megy a kicsike!
2010. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!