Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50-es motorral mennyire lehet...

50-es motorral mennyire lehet jól túrázni? (Mindegy, hogy robogó, vagy váltós)

Figyelt kérdés
Őrültség vagy sem? Necces hosszabb távokat megtenni(100<x km)ekkora motorokkal?
2011. júl. 10. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán kivitelezhető.A léghűtéses motoroknak jó ha van egy kis pihi a vizes társaikkal szemben.Lehet 50 esel is hosszabb távot menni csak ne legyen megpakolva ( hátitáska és kész)Igazából a motor birka inkább a vezető fárad el.
2011. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A motor 2-3 órás utat bír (ha nem nyélgázon utazol...), de kényelmetlen és fárasztó ám kis motoron ennyit ülni. Azért messze nem olyan kényelmes, mint egy nagyobb túragép.
2011. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megállás nélkül nekem 230 km volt a legnagyobb táv (oda fele).

S51 (70 ccm) 4 óra 15 perc alatt.

De néhány éve még rendszeresen szoktam olyan 100-150 km távolság(-ok)ra túrázni.


Kalkulálhatsz úgy - hogy utazósebesség * másfél óra...

2011. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, lehet én szoktam el tőle, de nemrég egy S51-en végignyomtam 35 km-t, annyi pont elég volt. Pedig egész szépen tartotta a hatvanat, már kezdett hűteni a menetszél. :)
2011. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi kommenteket, ment a zöld kezecske :) Ha van még valakinek ilyen kismotoros túratapasztalata, azt szivesen fogadom :)
2011. júl. 10. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:

-210es babettával szoktam menni oda-vissza 90km-t.

-De mentem már schwalbe-val oda-vissza 420km-t is.

-romet pony-val oda-vissza 300km-t

2011. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!