Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltós robogó?

Automata váltós robogó?

Figyelt kérdés
ha beázik, mert a védőburkolaton rés van. Előfordulhat,hogy csak felpörög a motor,de nem haladok vele?Vagyis nem vált el???
2011. márc. 19. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ha felpörög, és nem indul el, akkor a kuplunggal van baj. Ha elindul, de nem megy jobban egy bizonyos sebességnél akkor nem "vált el". Nem tartom valószínűnek, hogy a víztől ennyire csúszna a szíj. Valószínűbb, hogy szabálytalan alakúra koptak a variátorgörgőid.
2011. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!Nálam lapkák feszülnek a kuplungházhoz(remélem jól fogalmaztam).finom papírral felcsiszoltam a lapkákat is meg ahova felfeszülnek kifújtam pumpával a belsejét remélem így még húzza egy kicsit valameddig ?(a lapka valóban félre van már kopva ahogyan írtad)!Esetleg ,ha volna még valami jó tanács akkor írj köszi.
2011. márc. 20. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon le van kopva a kuplungról a ferodol réteg, akkor lehet, hogy nem tud teljesen kinyitni, tehát nemtud befeszülni eléggé, ezért is csúszhat. A csiszolással ki lehet egyengetni, ha félre van kopva, de ha nagyon le van kopva, akkor azmár sokat nemsegít rajta :S
2011. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!