Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a3-al tanultam meg...

Audi a3-al tanultam meg vezetni (elég jól) de nekünk Dacia Loganunk van amivel szörnyen megy a vezetés, elindulni is alig birok, mar 2000 fordulaton pörög a motor de az autó meg áll. Valaki járt már igy? Mennyi idő mire megszokom?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 23:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem kérdező hogy neked nagyon szokatlan. Az Audihoz képest a Loganban nagyon fent fog a kuplung, sz*r a fék, erőtlen a motor, pontatlan a váltó, stb. Meg fogod szokni lassan, de soha annyira nem fogod szeretni, mint az Audit, ez csak természetes.
2016. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"3 percet ültem az autóba,köszönöm a tanácsokat akkor próbálok minél többet"


Friss jogsisként 3 perc után még jó, hogy nem fogod érezni a kocsit...

2016. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Koma, én múltkor 4000-es fordulaton pörgettem az autót és a tragacs mégsem indult el, de elég nagy baj is lett volna ha elindul üresben... Viccet félretéve, ha 1-esbe teszed és fogáspontig gyorsan, gáz nélkül engeded a kuplungot, utána dinamikus gázadással és lassabb kuplungengedéssel könnyen és gyorsan elindulsz. És az autó se fullad le/ remeg a motor, vagy éppen bőg, mint az állat... Jó az a Dacia Logan, nem értem miért kell szapulni. Az A3 persze más, de hát ami van azt kell megszokni :D Én VW Polon tanultam, utána a benzines S. Ignis a rövid kuplungtávával és hirtelen fogásával az első alkalommal vezethetetlennek tűnt. A dombos helyet ajánlom, én is ott gyakoroltam be, hogy kézifék ki, de közben már indulás, nehogy visszagurulj, mert ha pl egy felüljáróban kell megoldani, akkor nem lehet a hátsóba szépen belegurulni... És egymás után ne csináld 200x-szor mint ahogy valaki írta, mert leégeted a kuplungot a p*csába :D Hajrá!
2016. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!