Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss a jogsim. A legelső...

Friss a jogsim. A legelső kocsimat tervezem megvenni. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Árban körülbelül (200.000-250.000).

Az Opel Vectra A,GT-t nézegetem.


2010. ápr. 21. 17:38
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

ma 20:33


De kis kuki lehetsz Te :D

Akinek van jogsija tud vezetni XD Elárulom, hogy lóf.szt se tudnak vezetni! A jogosítvány arra jogosít, hogy részt vehetsz a közúti forgalomba, mint autós!


Vajon miért keresnek úgy sofőröket, hogy minimum 2-5 év tapasztalat? Nem azért, mert az ismeri a környéket, hanem mert nem fog megdögleni az első kereszteződésben.


Vezess inkább háztartást, abban nem sérül meg senki!

2010. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Azért megnézném, hogy mennyivel fogyaszt kevesebbet a Suzukitok, mint az én 22 éves BMW-m!Kb ennyi pénzből ki is jön, ki kell fogni egy nem agyon hajtottat!

Különben egy 1,6-os 316i, szóval nem egy milliós autó és nem apuci pénzéből, és legalább nem DÖGLÖK MEG benne!

2010. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 Beviz Elek ***** válasza:

Szerencséd volt. Igazából mindenre van ellenpélda :)


Persze ki lehet fogni, de egy BMW-t általában jobban meghajtanak mint egy Suzukit...


Én elsőnek egy Calibrára voltam ráizgulva. Igaz, 10 litert fogyasztott, de nagyon tetszett és ugye első autónak.... El voltam ájulva tőle. Fater ajánlotta a jelenlegi Suzukit. Árban nem volt külömbség. Azért szerintem arra többet költöttem volna eddig (ja igen... én törtem össze a Suzukit... Szerintem a Calibrának drágább lett volna a helyrehozássa)

2010. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Beviz Elek ***** válasza:

Ja... És amit kifelejtettem. A te 1.6-os BMW-d biztos többet fogyaszt mint az én 1000-s Suzukim. (Vagyis meg vagyok róla győződve)


:)

2010. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

20:57


Nem hiszem.

Nekem is van egy '89-es BMW E30 316i-m


Városon kívül az enyém tuti kevesebbet fogyaszt mint a tiéd:

6 liter körül, vegyesben 7-7,5l, város 8-9 (9 télen)


A tied max városban eszik kevesebbet de ha kimész városból pörgetni kell és azért már zabál :D

2010. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Nem a BMW-t akarom fényezni, de tévhit, hogy ferde "görbét" lehetne húzni a köbcenti és a fogyasztás grafikonon.


Egy ezres nyuzzukki 16 szeleppel szépen zabálgat, mert pörög és erőtlen a súlyához képest (hiába 900kg)!!! Magyarán kaja kell neki, hogy mozduljon!


Ellenben egy 1,6-2,0 benzines akármilyen autó (éppen lehet nyuzzukki is) meg áll ott, ahol az egy literes, mert van erő, ami kellően tudja mozgatni a kasztnit!!!

2010. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Kössz mindekinek az eddigi hozzászólást.

Elárulom 23 leszek.Az első kocsimat keresem és arra használnám,hogy a családtagokat furikázzam,vagy ha szüségem van valamire csak beülök és megyek.

Most az Opel Vectra A-t néztem ki.

Mi a véleményetek róla?

2010. ápr. 21. 21:05
 28/41 anonim ***** válasza:

vedd meg!

nehalgass senkire. te fogod azta kocsit használni nem pedig a kommantelök

2010. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 Beviz Elek ***** válasza:

Ha ti mondjátok, elhiszem nektek. BMW-t alig vezettem, de az is csak kipróbálás volt.


BMW-sek: Mennyit kell rá költeni? Tényleg szervízigényes? Ezek szerint csak a biztosításban jobb a Suzuki? :))

2010. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Muszáj még hozzátennem,hogy egy kortyot nem iszom,és a kocsit úgy néz ki saját pénzből veszem.
2010. ápr. 21. 21:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!