Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss a jogsim. A legelső...

Friss a jogsim. A legelső kocsimat tervezem megvenni. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Árban körülbelül (200.000-250.000).

Az Opel Vectra A,GT-t nézegetem.


2010. ápr. 21. 17:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
citroen saxo
2010. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
69% miért ne suzukit?! Vegyen inkább Mercedest, vagy BMW-t mi? 200 ért. a másik 500, meg elmegy alkatrészre. Az ilyen élből utálom a suzukit parasztoknak kellene befogni, de nagyon.
2010. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

ne hallgass a sok idiótára.

minimum 1.6l kell, h biztonságban érezd magad.

vmi, kultúrált klímás autó is belefér a keretedbe(tágas, elegáns), ha gondolod dobsz p.ü.t és segítek.


jahh. trabis klubtárs EPICFAIL. én 2literrel kezdek(fekete bőr, full-full), pénztárcám megengedi, miért ne?? :)

2010. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem van a 94-es Suzukim.


Suzukit miért ne? Mondj egy okot légyszíves. Gondolom te is az a fajta vagy, aki a Suzukit azért ócsárolja, mert más is ezt csinálja és akkor ez f.sza dolog.


Mondj egy elfogadható indokot :)

2010. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Beviz Elek ***** válasza:

20:13 így van!


1. autónak egy drágát vegyél, minimum 1600 ccm mert arra sok a biztosítás és többet is fogyaszt.

Nem utolsó sorban erősebb is, jobban gyorsul, gyorsabb és így könnyebben sodródsz ki egy kanyarban, vagy könnyebben mászol fel egy fára.


Igazad van, miért nem kezd mindenki egy Dodge Viperrel??

/Valakinek van és és valakinek nem fizeti apuci?? Ja.. Bocs/

2010. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

a suzuki törik, de nemrossz autó. lehet gyepálni, alig lesz vmi baja. ezért a pénzért úgyis csak vmi nagyonroncs másik autót kapnál, ami meg akár életveszélyes is lehet (tapasztalat)

jó az a suzuki, sztem vegyél télleg suzukit és később lecserélheted vmi jobbra ha többpénzed lesz

2010. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
1. MÉRT KELLET LEIRNOD H FRISS A JOGSID???? A jogositványodat azért kaptad meg mert tanubizonyságott tettél rola h tudsz vezetni !!!!!!!!!! senkit nem érdekel h friss vagy nem! szted ha pl: átmész a piroson és megállit a rendör szted megkérdi h fris e a jogsid vagy nem?! a lof@szt! AZ UTON MINDNEKI EGYENRANGÚ! Ez egy baromság h friss a jogsija akro vegyél egy 1.0-es 1000éves kocsit mert ugyis összetöröd meg stb...Az a baj h sokan azt haljáka tv-ban h fiatalok karamboloztak meg stb,stb DE azt senki nem mondja h ivott meg vagánykodott meg apuci 400 le sportkocsiját tesztelte h meg i vannak benne a lovak!Magyarul friss jogsival is ugyan ugy ellehet vezetni egy 4-5 millios kocsit mint 10 éves tapasztalattal! Ha NORMÁLISAN közlekedsz akro semmi baj nem történhet! jo persze van olyan h vmi vadállat kimegy eléd meg vmi barom belédmegy de az ugyna ugy másnál is megesik .szal ha rám halgatsz akkro oylan kocsit veszel ami neked tetszik és nem halgass erre sok idiotára h igy kezdövagy meg ugy kezdövagy. neked is ugyan olyan jogsid van mint másnak szal ugyan olyan szabály vonatkozik rád mint másra
2010. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Kérlek Suzukit ne! Már sokan meghaltak benne..


Amúgy a Trabis vagyok.

Írtam hogy anyám kocsját használhatom (és azt is fogom használni legtöbbször) de először inkább a trabit padkázzam meg, na meg persze pörögjön a bónusz.

Egyébként anyámé 1.6 benzin


15/F

2010. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 Beviz Elek ***** válasza:

Drága utolsó!


Nekem egy éves a jogsim. MAGAMRÓL tudom, hogy nem mindegy. Az első autóval rengeteg új dolgot tapasztalok. Azért, mert valakinek megvan a jogsija, nem azt jelenti, hogy jól vezet. Ez azt jelenti, hogy elvileg eljut egyik helyről a másikra (de gondolom te is tudod, hogy van akin nem látszik, hogy van jogsija).


Suzukim van. Télen kicsit összetörtem, mert hegyről lefelé mentem, de tükörjég volt. Esetleg 3 év tapasztalat után el tudtam volna kerülni a bajt. Ez az első telem volt. Nem tudtam elkerülni.


Összetörtem a Suzukit. Saját kocsim, saját pénzből megcsináltattam (40ezer forint!!). Ha apucinak 4 milliós Mercije lenne, lehet, hogy nyakonvert volna egy ilyenért. Hidd el, 40ért a Merci lökhárítóját nem kaptam volna meg.


Neked mindegy lenne?:O

2010. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 Beviz Elek ***** válasza:

20:39


Gondolom 15 évesen rengeteg a tapasztalatod :)

2010. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!