Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges ilyen vétel?

Lehetséges ilyen vétel?

Figyelt kérdés

Suzuki Swift Sedan 1.3 GLX-C

[link]


Ezt az autót néztem ki, bár már régóta fentvan, mik a vélemények róla?


2016. aug. 31. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Látom, neked is tetszik a Swift Sedan. :) Én 1 hete vettem meg az enyémet, szintén Érden. /Te is Érden laksz, mint én? :O Fura, hogy 2 érdi összeakad egy ilyen oldalon. :)/


Az én autóm SSS 1.3 GLX és 2003-as. 335 ezerért vettem. Elektromos ablak + elektromos tükör + fényszórómagasság. Bár az enyém a 84 LE-s motorral van felszerelve. Gondolom, ez a 68 LE-s lehet, amit belinkeltél. Amúgy nem rossz a kocsi, de nekem néhány dolog nem tetszik benne. AZ egyik pont az, hogy a gyengébbik 1.3-as motor van benne. Én úgy voltam vele, hogy Sedanból vagy az 1.6 92 LE vagy az 1.3 84 LE. A 68 lovas 1.3-at semmiképpen sem akartam.

Illetve az a bajom vele, hogy már 20 éves. Bár ettől még lehet jó. De mikor én Sedanokat keresgéltem, akkor amellett, hogy a 68 lovasat kizártam, évjáratot nézve is legalább 1999-2000 körülinek kellett lennie. Persze ezek csak az én paramétereim/feltételeim voltak, ettől egyébként még ez egy nagyon jó kis autónak tűnik, amit mutattál! Az ára szerintem rendben van, ha azt nézzük, hogy az én 2003-as és erősebb motorral szerelt kocsimat 335-ért vettem, akkor egy 7 évvel idősebb Sedan simán kerülhet mindössze 160-170 ezerbe.

2016. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem
2016. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem érdi vagyok, csak ezt találtam ami jónak tűnt a "közelben". A sedan jobblenne, nekem elég az 1.3 , mar csak atiras szempontjabol is. Kicsit olcsonak tartom, rejtett hibara gondoltam. Amiket neztem autokat es jo aron voltak 1 heten belul levettek, ez meg eleg regota fentvan.
2016. aug. 31. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ára nekem is olcsónak tűnik, bár ahogy írtam, az én autóm 2003-as, ettől 7 évvel fiatalabb, így talán elfogadható egy 1996-os kicsiért ilyen alacsony ár. Tuti, hogy nem hibátlan az autó, már csak azért sem, mert nem gyárilag új autóról van szó. Kinézetre semmi baja nincs /az más dolog, ha valahol törve volt és időközben meg lett csinálva/, műszakilag pedig nem tudom. Meg kell nézni és ki kell próbálni. Mondjuk az is igaz, hogy én mikor kocsikat nézegettem, akkor kerültem a 300 ezer forint alattiakat. Bár az én 2003-as kocsimért is lehet, hogy kevés volt a 335 ezer, ugyanakkor azért is ennyi volt az ára, mert a tulajnak nagyon sürgős volt eladni. Pár napja volt csak fent a hirdetés és hamarosan el is vitték volna az autót, ha nem csak le rá /sok kocsit elvittek eddig nálam is, amiket kinéztem magamnak, nem akartam megint így járni/. Aznap, mikor megvettem kb. 20-30 ember hívta őket telefonon...
2016. szept. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kicsiért = kocsiért :)
2016. szept. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csak le rá = csapok le rá


Bocsi, valahogy nem tudok írni így az éjszaka közepén. :D

2016. szept. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!