Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen igazságtalan a...

Miért ilyen igazságtalan a jogrendszer?

Figyelt kérdés
250.000 forintos bírság van egy autón. A tulajdonos odaadta üzembentartóival egy másik emberkének. Használta is, de közben lejárt róla a műszaki vizsga. Elfogták a rendőrök, kapott egy 50 ezres bírságot. Nem fizette ki, ugyanúgy járkált a kocsival, ismét elkapták a rendőrök. Most ott tart az ügy, hogy az autót elkobozták, fekete listára került és 250 ezer forintos bírság van rajta+naponta ezer forintért tárolja a rendőrség. Ha 2 hónapon belül nem rendezi sem a tulajdonos, sem az üzembentartó a bírságot, az autót bezúzzák. Egy nagyon ritka és értékes autóról van szó. Én mint kívülálló szívesen megmenteném szegény autót, de nincs rá 250 ezrem. :( Én csak azt nem értem, hogy miért kell bezúzni szegény autót csak azért, mert egy felelőtlen b.nkó az üzembentartója?????? :(((((
2010. ápr. 21. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
közlekedési múzeumnak csörögj oda ;) hátha
2010. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
igazuk van
2010. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez marhaság, követelésbehajtás nem bezúzással ér véget, hanem elárverezéssel!
2010. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2.: Igen, igazuk van hogy valahogy büntetni kell, de miért az autót? Miért nem az embert?...

3.: Akkor miért mondták nekem azt, hogy bezúzzák??? :S Tudom, hogy van olyan is mikor elárverezik, de nekem meg sem említették...

2010. ápr. 21. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!