Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted melyiket vegyem meg?

Szerinted melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

Ez:

[link]


Vagy ez:

[link]


Írd le hogy melyiket választottad ,és hogy mi alapján döntöttél így.

NAGYON FONTOS LENNE :)


köszi előre is :D


2010. ápr. 20. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ooooo huje utolso a robog miert nem motor? Talan labbal kell hatsd jajj libafej.....
2010. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
(az a bizonyos utolso vagyok) nem rossz szandekkel mondtam, es nem szerettem volna megserteni senkit. ezt egy velemenynek szantam, es attol hogy nekem a robogok nem jonnek be, nemkell hogy rosszak legyenek. megegyszer elnezest kerek ha esetleg rosszul fogalmaztam. de szerintem a sebesseges jobb valasztas lenne.
2010. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Oke megertelek nincs semmi gond de mindenki azt mondja arobogo nem motor szerintem az aban is lehet ero es van akinek az jobban tettszik es vcarosi futkarozasokra es fiataloknak is kituno dolog, de attol fuggetlenul en is szeretnek egy valtost :)
2010. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
milyet? (ugyertem milyen kategoriak tettsznek) :)
2010. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Helo köszi a válaszokat. Végül vettem egy Piaggio Typhoon kismotort. Nagyon szép és elég jól megy :D nagyon tetszik ^^
2010. ápr. 23. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!