Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak BMW E46 vagy...

Első autónak BMW E46 vagy Opel Astra G?

Figyelt kérdés
Első autónak ebben a kettőben gondolkodtam, mindkettő 1 millió körül van. BMW E46 az álomautóm de nem tudom hogy első kocsinak kicsit sok lenne a 170LE.

2016. júl. 27. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A g astra mindenképp biztonságosabb döntés lenne és sokkal olcsóbb is fenntartani. Hiába veszel egy e46-ot 1 millióért, az alkatrészei sokkal drágábbak, mint az astrába valók. Meg nem is a 170 ló a gond, hanem az, hogy hátsó kerekes. Én első autónak nem vennék hátsó kerék meghajtású autót, mert kezdőként nem nehéz vele "kicsúszni". De, ha van sok pénzed fenntartani és találsz egy tényleg megkímélt e46-ot és óvatosan bánsz vele, akkor én mégiscsak azt választanám.
2016. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonymus950 ***** válasza:
Első autónak szerintem egy kicsit sok a 170 le plusz, hogy RWD eleg konnyen esni is lehet vele, foleg vizes, havas, jeges uton, bar ha nem vagy egy allatkodó sofőr, akkor szerintem jo lehet a bmw is, de az opellel is jol járhatsz.
2016. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát azért volt már hogy tesóm Ford Mondeojával mentem már 120-al városon kívül 70-es táblánál és a BMW-nek még jobban nyomatnám de lehet hogy kisebbel kéne kezdenem és csak utána a BMW
2016. júl. 27. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:
1milliós keretből elfelejteném az e46-ot.
2016. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha lenne ennyi pénzem amit autóra költhetnék én egy 2003-2009-es évjáratú Mitsubishi Lancert-vennék: [link]

Szerintem te is jól járnál egy ilyennel.

De ez csak az én magán véleményem.


A két német autó közül az Opel racionálisabb választásnak tűnik a fenntarthatóság és alkatrész ár szempontjából, olcsóbb fenntartású autó mint a BMW.

2016. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Neked még az 1.2 G Astra is sok lenne. Verd is a melledet, te nagyon jól tudsz vezetni ha 120-al mentél 70-es táblánál. Good job boy. Maradj a Need For Speednél, mert te még szellemileg nem vagy érett a vezetéshez (pláne nem egy hátsó kerék meghajtású géphez).
2016. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonymus950 ***** válasza:
100%

Tekintve hogy a mondeo első kerekes, semmit nem tudsz arrol hogy milyen vezetni egy rwd autot.

En egy Toyota yaris 1.3 fwd vezettem mar kb 2 évig, mikor egy ismerős e30 200lo feletti bmw-jet kiprobalhattam pályán es hidd el kellett egy két kor mire hozzászoktam es nem " csuszkaltam ".

Szoval én a helyedben hanyagolnám a bmw-t még.

Ne vedd sértésnek de ez nem a fast to furious meg aneed for speed. 😉

2016. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is E46 lett első kocsinak. Ha szerencséd van, akkor tudsz találni négykerék meghajtásút is, nem csak hátsót. Vagy ha sok a 170 lóerő, akkor keress kisebbet, bőven van 316, 318, 320-as is eladó 1 millió körül. Persze ennyiért nem lesz tökéletes, de ha nem egy széthajtottat veszel, használható lesz kevés szerelgetéssel is.
2017. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!