Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1990 Mitsubishi Lancer, vagy...

1990 Mitsubishi Lancer, vagy egy árban hasonló Opel f astra?

Figyelt kérdés

Maximum 200 ezerért szeretnék kocsit venni. +az át íratás. Csak dieselt!

A Mitsubishi Lancer 1990-es árban jóval alatta mozog. 200-bol át íratással együtt ki jönnek. Amiket olvastam róla rengetegen dicsérik. Kis szerviz igény. És strapabíró autó.

Az Opel f astrarol nem tudok annyi mindent, csak hogy olcsó az alkatrész. De ezek árban drágábbak picit.


Az lenne a kérdésem hogy melyik kocsival járnék jobban? Milyen tapasztalatok vannak? Vagy csak szimplán kinek mi a véleménye?


Okoskodók kíméljenek. Maximum ennyim van kocsira. Diák vagyok, nem tudok rendszeresen dolgozni, csak nyáron, és pénteken szombaton. Több pénzem nem lesz. Első autónak ennyiért tökéletes.


2016. júl. 22. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És ha elromlik, miből javíttatod meg, ha alig van fizetésed? Azt is hozzá kell tenni, hogy egy kétszázezres autóra a vételár még egyszer rámegy, mire működésbiztos lesz. Inkább várj még ezzel pár évet és gyűjts egy drágábbra, amit nem kell örökké szerelni. Nem okoskodásból, de hiába mondanám, hogy vedd meg ezt, vagy azt, ha mmindkettő csak hatalmas bukás lesz ebben az árkategóriában.
2016. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Még jó hogy nem kértem okoskodást. Ha több pénzem lenne nem ilyeneket néznék. Hanem drágábbat. Annak is lenne baja -.- fél millióért nem f astraba fogok ülni. Abba meg anyámék be segítenének. Nem a kocsi árat kérem el tőlük plusz a szervizt. Nem azt kérem kocsit vegyenek. Hanem ha ilyen van ki segítenek. A pénzt vissza szoktam nekik adni. A kérdésem meg nem ez volt.

Minden kocsira kell költeni. Csak valamelyikre többet valamelyikre kevesebbet. Ártól függetlenül. Az a nem mind1 milyen árba vannak az alkatrészek. Egy kocsi kell! Ez fix. Csak a fenntartása nem mind1.

2016. júl. 22. 21:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Megismétlem. Egy kétszázezer forintos rom nem fog megállni kétszázezernél. Lásd a Totalcar-os Volvo-t. -150-ért vették, ráköltöttek kétszázat és még mindig nem lett tökéletes.
2016. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A szüleid zsebét húznád le, csak azért, hogy legyen mivel a haverok előtt menőzni? Csak azért, mert nem vagy képes várni még és gyűjteni?
2016. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor én is meg ismetlem a Mitsubishi ára akkor is 200 ezer alatt van jóval. Nem egy db autó ára. Hanem ez a modell. Most ha. Te is kocsit veszel és a kocsik ára 5-600 ezer között van. Te sem fogod a 800 ezerért kínált darabot megvenni. Csak mert az biztos nem rossz.
2016. júl. 22. 22:08
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Autószerelő vagyok. Tudom, mit beszélek. A kétszázezer alatti autók a melósautó kategóriába esnek, amelyek szükségtákoláson átesett romok.
2016. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Anyámék kocsit is vennének nekem. Ha kell fél millióért. Amivel simán tudnék menőzni. A saját kocsijukat is ide adják.... "menőzni".. Ami nem 2 milliós szar ócska vas.... (vagy ki tudja lehet azért mert szükségem van rá épp)

Ha menőzni akarok nem ennyiért veszek kocsit. És ha tudnál valamit pl a Mitsubishi-rol akkor nem itt vernéd a nyálad. Hanem fel fognád, hogy egy pénz takarékos autóról van szó. És mivel diesel keveset fogyaszt, és lomha nem is kicsit. Ha menőzni akarnék nem ilyen kocsi kéne. Hanem azert mert kell egy kocsi. Úgyhogy jó lenne ha inkább be fognád a szádat és nem okoskodnál. Az miért le húzás ha ki fizetnek nekem valamit mert most kell, és vissza adom csak később? Vagy hitelt kéne fel vennem, és támogatni a bankot, csak azért mert te is így csinálod?

2016. júl. 22. 22:15
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Milyen célra kell kisfiam?
2016. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Any*d a fiad. És ezek után már kur**ra semmi közöd nem lenne hozzá. De el mondom neked. Munkába járni.... Mivel busz nem jár. Nagy motorra meg nincs jogsim, és nem is akarok...
2016. júl. 22. 22:21
 10/15 gomzoli ***** válasza:
Ha mindenáron ilyen árkategória, és diesel motoros legyen, akkor én biztosan az F Astrát választanám, az 1,7 Isuzu motorral. Sokkal több volt (még van is) belőlük, mint diesel Lancer-ből, ami azt jelenti, hogy szükség esetén nagyobb eséllyel találhatsz hozzá bontott olcsó alkatrészt, ha kell. Az 1,7 Isuzu diesel meg anno legendásan megbízható, sokat dicsért motor volt. Az F Astrákban kétféle 1,7 literes dieselmotor volt: az eredeti Opel, és a japán Isuzu. Ezt keresd.
2016. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!