Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy opel astra f...

Első autónak egy opel astra f gsi 2. 0 16V?

Figyelt kérdés

Tisztelettel megkérném azokat akik nem ismerik ezt a tipust ne az alapján válaszoljanak hogy felmennek a hasznaltauto.hu-ra és kikeresik ezt az autót... azok inkább ne válaszoljanak.

Előre is köszönöm



2016. júl. 24. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Első autónak én valami elterjedtebb típust választanék ami az évek során bevált, már bizonyított technika és könnyű alkatrészt találni hozzá. Nem nagyok a méretei és könnyen kezelhető. 70-80-90 lóerősnél nem választanék erősebb autót, mivel előbb meg kell érezni, meg kell tanulni az erőt kezelni, szerintem csak elegendő tapasztalat után érdemes 100- lóerőnél erősebb autóra váltani. És számomra a fogyasztása is fontos lenne, hogy pénztárca barát legyen, ne keljen egy rakást pénzt költeni üzemanyagra, ha éppen egy kicsit tempósabban szeretnék haladni.


Szerintem az Opel Astra f jó választás lehet, de elsőnek inkább valami gyengébb kivitel. Gyengébb teljesítményűekből könnyebb jó műszaki állapotú példányt találni.

2016. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki tudsz jót fogni belőle, aminek gondos gazdája volt, csak az ezekkel a baj, hogy széthajtják őket, aztán csak szívsz vele, mindig előjön valami gond vele. Irdatlan ereje van, ami megint nem túl előnyös első autónak, nem tudja még egy kezdő sofőr úgy felmérni a távolságokat és túl bátorrá fogja tenni ez az autó, ebből pedig baj lesz előbb-utóbb. Aki feszegeti a határait, az el is fogja érni.
2016. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek
2016. júl. 24. 20:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a lóerőkkel nem lenne baj mert, apukám kocsiját már sokszor vezettem ami 120lovas. Az a plusz 30 "szerintem" nem sokkal több
2016. júl. 24. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért azzal tisztában kell lenni, hogy ezek 20+ éves sportkocsik, még ha ki is fogsz egy viszonylag jó állapotút (relatív csillagos áron) akkor is öreg sportkocsi, rengeteg pénz lenne hosszú távon stabil, megbízható autót faragni belőle. A 2.0 16V egy kifejezetten jó motor, de eszik, ezzel nincs mit tenni. A kocsi rohadásra hajlamos, de ezt gondolom tudod,18 évesen (kb) egy ilyen kocsinak a biztosítása sem két fillér. Biztos, hogy van ennyi pénzed rá havonta? Én megfontolnám inkább az Astra G szívó OPC/coupe-t, azért az már sokkal fejlettebb technika stb. Alkatrész elérhető mindegyikhez, ez Opel:)

Én akartam sokáig Calibra-t/Astra GSi-t, de áldom az eget, hogy nem lett. Rengeteg meló és pénz egy ilyen autót a prémium modellhez mérten magas színvonalon tartani megjelenésben és műszaki állapotban is.

2016. júl. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!