Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak melyiket válassza...

Első autónak melyiket válasszam: Opel Astra H, VW Polo 4 Facelift, Toyota Corolla 9. generáció vagy Mazda 3?

Figyelt kérdés

Használt autókról van szó, évjáratokat 2004-8 között nézem, 1 milliótól - 1,250.000-ig gondolkodom max.

Nekem a VW polo tetszik külsőre a legjobban, de horribilisan drágának tűnik a méretéhez képest, a Golfokat már nem is nézegetem egyáltalán emiatt.


2016. máj. 17. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Polo a mérete miatt kiesik. Golf nem tudom miért lett kizárva, nagyon megbízható autó, és ennyiért elég jókat kapni. Mazda rohad, Opel se rossz de akkoriban kicsit le volt maradva fejlesztésekkel így kicsit többet eszik a többinél, Toyota meg unalmas autó de ha megkapja az olajcserét akkor sokáig jó lesz.

Én egy Golfot vagy Corollát vennék.

2016. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A Mazda sem épp olcsó, ahogy tudom. Igaz, hogy nincs a felsoroltak között, de én egy Skoda Fabiat ajánlanék. Lehet, hogy nem a legnépszerűbb autó, de nekem csak pozitív emlékeim vannak vele kapcsolatban, szerintem megbízható, ha jó állapotban tartják.
2016. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Hát azért az Opel híresen rohad. A polo az iszonyúan szűk autó , annyi hely nincs benne mint egy trabantba. A Mazdát nem ismerem. Szerintem egy Toyota a legjobb ezek közül.
2016. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Opel igénytelen , többet fogyaszt és nem a legkényelmesebb . Corolla megbízható valamelyest kényelmes is, drága a cucc hozzá ha tönkre megy , de az 1,6-os kajak változat . Golfok túlárazottak szerintem .
2016. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hát azért az Opel híresen rohad."

Full galvanizált karosszériával?! Azt kötve hiszem!

Én még ridegtartásban = télen, nyáron utcán parkoló H Astrán sem láttam még rohadást. A tipikus 90-es évekbeli F Astra nyilván más, az tényleg híresen szeretett rohadni. De nem ebből az előítéletből kéne általánosítani, hanem utána kéne nézni!

A fogyasztással nem tudom mi a gond. Céges 1.6-os kombit használok. Vegyes átlagban 7 liter fölé még soha nem sikerült menni. A dízelekkel meg nem nagy művészet az 5 liter alatti fogyasztásokat kihozni. Szerintem még 2016-ban sem rosszak ezek az adatok egy ekkora tömegű autótól.

De persze kinek milyen igényei vannak... Nyilván egy 12 milliós hibriddel nem veszi fel a fogyasztási versenyt.

2016. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mazda.
2016. máj. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!