Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gépkönyves autó előnyei és...

Gépkönyves autó előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés
Mondanátok infókat? előnyök hátrányok?
2016. júl. 6. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Előnye szerintem nincs. SP rendszámra gondolsz konkrétan?

Maga a gépkönyv és rendszám megszerzése első alkalommal olyan 40-45e Ft körül van 1 évre, utána 40e/év durván.

A biztosítás ami nagyon elviszi a dolgot, mert kevés biztosító ad gépkönyves autóra biztosítást. Itt ilyen 100eFt környéke az éves díj!

2016. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem,sima rendszámra és gépkönyvre,úgymond "edző autóként" akarom elintézni valahogy,hogy a két kagyló,és a négypontos övek miatt ne lőjjenek helyszinen fejbe.


17/l

2016. júl. 7. 00:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy ördögi kör lesz sajnos. Közútra minden engedély nélkül lehet dönthető háttámlás kagylóülés, de öv nem! Ha jól sejtem ez kevés neked.

Csak ennyire viszont nem kaphat gépkönyvet, ott elég sok mindennek meg kell felelni, ami nem 2 fillér. Ha eleve nem akarsz csövet, akkor kb mindegy is hogy 3 vagy 4 pontos öved van szerintem, szóval egy "utcai" autó is megfelelő erre.

Én nem gépkönyveztetnék le egy tréning autót, mert nagyon sokba kerül. Megjegyzem, hogy csavaros bukócsövet lehet közúti autóba, sajnos nem emlékszem az ügymenetre, ennek utána kell kérdezni. Én rendőrségen vagy NKH-nál kérdezősködnék ez ügyben.

2016. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A cső kilőve,most volt egy cikk,linkelem holnap meg hívom a számot ami ott van,írtam is az nkh-nak mnasznak,mgysz-nek de eddig smmi. [link]


A dönthető ülés se jogszerű! de nem nagyon szólnak érte,inkább azt mondom

2016. júl. 7. 23:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!