Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor elkeztetek vezetni...

NagyTibirka kérdése:

Mikor elkeztetek vezetni tanulni nektek hogy teltek az első órák? Úgyértem sokszor fulladtatok le? Hol vezettetek városon kivül? Mit próbált betanitani az oktató első órán?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem remekül mentek az első órák, akkor még nagy bizalommal álltam a dolognak, sosem fulladtam le, és minden feladatot teljesítettem hiba nélkül. Ahogy telt az idő és az órák, egyre többet hibáztam, és észrevettem ,hogy ez pszichés, az oktatóimmal nem voltam megelégedve. Az első türelmetlen volt, fáradt, mert két munkahelyen dolgozott, a második meg rám hajtott, és nem sürgette, hogy levizsgázzak. A második oktatómmal egyszer el kellett mennem Székesfehérvárról Veszprémbe, mert arra volt dolga, és levette az autó tetejéről a tanuló táblát arra hivatkozva, hogy fogja a légáramlatot. Engem ez nagyon nagyon zavart.
2016. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cia4


Nekem megmutatta az alapokat és gó a csendesebb utcákban. Jelenleg 2x2 órán vagyok túl. Nekem rendes oktatóm van, nem sokkal idősebb nálam, így megvan a közös hang, de szerintem így is kikészítem :-D

Az első nap kétszer sikerült lefullasztanom az autóját, 1x kereszteződésben kanyarodva, és 1x lejtősebb részen.


A második óra vége fele kinavigált egy csendes parkolóba, ott a kanyarodás/ váltás 2-esbe gyakoroltuk.

2016. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a 2 lefullasztas az szerintem nem rossz,gratulalok
2016. aug. 6. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha azt veszem, hogy mind a kettő olyan helyen volt, ahol előfordul még olyannal is, aki rutinosabb, akkor tényleg nem rossz. Viszont a második találkozáskor viszont annyira gáz volt, hogy az 1 óra vezetést 2 órára emelte... :-/ Viszont látszik, hogy nem bízik bennem és azt várja hogy bízzak magamban és uraljam az autót, de ha tolatásnál kiabál, hogy álljak már le, nehogy neki tolassak a kapunak, miközben én úgy láttam, hogy van még helyem... Így nehéz bízni magamban és ezáltal az autót uralni... Ezt leszámítva, szuper oktatóm van.


Neked hogy mentek az első órák?

2016. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!