Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan 300 és 450 ezer ft...

Olyan 300 és 450 ezer ft körül akkarok venni kocsit:S első autó lesz. Miet ajánlatokk. néztem suzukit, hondákat. Ww. De segitsettek mit ajanlotok. Miket nézekk/érdeklödjek? . Is.

Figyelt kérdés
Mert még ráérr . Kösszönöm ellöre is.
2010. ápr. 13. 17:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
téll kösszönöm a váalszokat....és kössz aki az astráról irt sokat..én si azon filozok amugy...szval értek azéa kcosikhozz de azé kössz..astra v civic....v ww ezen filozok de még majd akkor guy is teszek fel ksöszönömmm
2010. ápr. 13. 21:35
 12/14 anonim ***** válasza:
seat-ot semmiképp, az aztán tényleg a legalja autó...
2010. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Beviz Elek ***** válasza:

"seat-ot semmiképp, az aztán tényleg a legalja autó..."


Gondolom ez attól is függ, hogy milyent fogsz ki. Nekünk egy 94-es Cordobánk van, 2 éve vettük és a motorjához még hozzá sem kellett nyúlni. Az úttartása nem tökéletes, de ez abból adódik, hogy elég szépen össze volt törve. (Amit sajnos a vétel után tudtunk meg)


Különösebben nem szeretem a Seatokat, de rosszat nem nagyon tudnék mondani róla.

2010. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:02-es vagyok.


Aki így lehurrogta a Seatot az elmondhatná mi vele gáz. Nekem 2000-es Cordobám van. Ugyan az a VW motor van benne mint az Octaviában formára meg majdnem olyan mint 98-as Classic Polo.


De vehetsz BMW-t is ismerek olyat akinek van és egyfolytában szop vele én meg amióta megvettem lecseréltem az olajat az olajszűrőt a levegő szűrőt és a pollenszűrőt és csak tankolom és megyek vele. Klíma nincs benne de az nem akkor baj.

2010. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!