Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak melyiket vennétek?

Első autónak melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2016. jún. 17. 16:10
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Nincs közöm a politikához és a családom se gazdag...trader vagyok, ha tudni szeretnéd és nagyon távol áll tőlem a menőzés. Mellesleg most egy 13 éves Fordom van...
2016. jún. 17. 18:08
 22/38 BiTOPro97 ***** válasza:

Elsőnek a kettő közül pont tökéletes az MB, ha valóban sérülés és meghibásodás mentes.

Bár Pappas-ékat messzire elkerülném utána, ahogy a másik "jópofa" helyet, a Kárpát utcát is.

Nekem ötödik autóm van szállítás alatt kb. ilyen értékű, és azt júliusban hozzák a gyárból. Ez lesz az első új autóm.

Bár az első négyet sem törtem.

2016. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Koaxk Ábel ***** válasza:

"nagyon távol áll tőlem a menőzés."


Aha....


Jah, hogy nem akarsz menőzni, nézted az új Dacia Duster-t egy álom, csomó minden extra benne van!


Nem az a baj, hogy menőzni akarsz, de legalább ne add hozzá a hülyét!


Audi-t meg Mercedes-t nem az néz aki csak úgy A-ból B-be elmenne! Igenis egós vagy, ami nem baj, de ne játszd meg magad!


Én is egós vagyok, de nem hazudom le az égről, hogy nem akarok menőzni!

2016. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Igaz...jól esne, ha megnéznék a kocsimat, de gondolom te is így vagy ezzel...de nem ez az elsődleges szempont
2016. jún. 17. 18:21
 25/38 BiTOPro97 ***** válasza:

Azért prémium autó a prémium, mert az is nyújtja.


A lábbal nyitható csomagtér ajtót kapok az autómba, és harmat friss tiszta levegőt a dugóban is.


Jobb kárpitot mint egy jó néhány milliós ülőgarnitúránál, és luxus autót idéző váltott egy 3-as BMW-be is.

2016. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Jó lenne egy A3 sportback is...
2016. jún. 17. 18:25
 27/38 BiTOPro97 ***** válasza:
#24 Nem nekem céloztad, de baromira inkább eltűnnék az autómmal a tömegben, mint majd azt teszem Münchenben ha kimegyek éppen.
2016. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 BiTOPro97 ***** válasza:
Az A3 egy szép nagy nyalóka. :(
2016. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Jól sejtem, hogy te egy 19 éves kivándorlásra kész fiatal vagy?
2016. jún. 17. 18:28
 30/38 BiTOPro97 ***** válasza:

Nem itt "élek és halók" Budapesten.

Nincs szándékomba kimenni, pedig tudok németül gyerekkorom óta.

Ide köt a család, és a családi vállalkozások.

De Münchenben szoktam szezonálisan bevásárolni. Mert vicces kompromisszum nélkül, az úti költséggel együtt is sokkal olcsóbb, és nagyobb a választék is.

Lehetséges, hogy két évre majd kimegyek egyetem után, de utána visszajövők.

2016. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!